Ārpus ētera
Tviterapskats: Bagāto prēmijas, gatavais cirks, rūpes par aprūpi

Tagad, meitenes, saturieties! Vecāki jūs vedīs spēlēt tenisu. Visus ordeņus un prēmijas Aļonai! Turpina sajūsmināties tviteris arī šonedēļ par mūsu tenisistes milzīgo panākumu uzvarot prestižajā "Grand Slam" turnīrā. Naudas summa par uzvaru turnīrā arī ir gana iespaidīga. Mazliet virs diviem miljoniem. Un, lai gan prieks ir, mazliet arī skauž. Nav tā, ka būtu žēl, bet brīdī, kad par prēmiju piešķiršanu sāk runāt politiķi – šoreiz tas ir nožēlojami smieklīgi, vismaz lielākajai daļai vīterotāju.

Ieva Kubliņa: Koncentrēšanās svarīgākajos brīžos - uzvaras vērtē

Pretēji piektdienas spēlei pret Krieviju, Latvijas sieviešu basketbola izlase spēli pret Melnkalni sāka ļoti neveiksmīgi. Šķita, ka pretinieces ir tās, kas nosaka tempu un uzspiež Latvijai savu spēles stilu, un to visu  dara  ar milzu pārliecību. Tomēr izšķirošajos brīžos latvietes bija pārākas.

Maiks Koljers: Kāpēc es balsoju #Balvi2027

14. jūnijā izskanējušas labas ziņas. Latvijai 2027.gadā būs vēl viena Eiropas kultūras galvaspilsēta. Palikuši tikai desmit gadi pielīšanas un labumu maisiņu, lai tiktu pie goda, kas tāpat būtu mūsējais. 

Ieva Kubliņa: Ja acis deg, nav ko komandai pārmest

Krievijas izlase Eiropas čempionātā tiek uzskatīta par vienu no favorītēm un bija gaidāms, ka spēle Latvijas basketbolistēm nekādā gadījumā nebūs viegla. Krievija Latvijas izlasei vienmēr ir bijis principiāls pretinieks. Jau no pirmajām spēles minūtēm bija manāms, ka meitenēm acis deg, komanda vēlas uzvarēt un par cīņassparu vai motivāciju kaut ko pārmest būtu lieki.

Anete Lesīte: Aklums un kurlums, cenzējot izstādes plakāta izvietošanu

Kāpēc Veselības ministrija nav devusi atļauju izvietot invaliditātes tēmai veltītās, pasaulē starptautiski atzītā poļu mākslinieka Artūra Žmijevska personālizstādes „Neredzamās zonas ” lielformāta plakātu pie Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja? Vai iemesls ir bailes no garāmgājēju neizpratnes, ieraugot kailus vīriešus, un fakts, ka muzejs atrodas Veselības ministrijas īpašumā esošajā ēkā Antonijas ielā 1, ļauj cenzēt mākslas izstādes plakātu, un nama saimnieks, kas šoreiz nav viena privātpersona, drīkst kategoriski neļaut vizuāli reklamēt to, kas paša gaumei un mākslas izpratnei nav atbilstīgs?

Jānis Buholcs: Vēlētāju aptaujas — publiskais viedoklis, klusēšana un politika

Līdz ar pašvaldību vēlēšanu rezultātu izziņošanu izskanējuši jautājumi par to, cik ticamas ir bijušas socioloģiskās aptaujas — atšķirības ir bijušas visai lielas. Mediju un aptauju veicēju darba specifikas dēļ gaidīto precizitāti nodrošināt bieži vien ir stipri sarežģīti. Tiem, kas uz aptauju pamata pieņem lēmumus, ir jāapzinās šādu datu ierobežojumi.

Atis Klimovičs: 14.jūnijs aktuāls aizvien

Katrs dzirdējis aicinājumus neraizēties par pagātni, kas neesot auglīgi šodienai, tā vietā drīzāk būtu liekamas rūpes par ekonomikas sakārtošanu. It kā labi gribēti un viltīgā vientiesībā pateikti vārdi, jo - kurš gan varētu iebilst piedāvājumam galvenokārt domāt par to, kā dzīvot labāk. Šāds uzstādījums tomēr zaudējis aktualitāti, jo vajadzību pēc izpratnes par aizgājušajiem laikiem vēl jo vairāk pieprasījis pieaugošais mūsdienu saspīlējums.

Video blogs: Ko sagaidīt no Latvijas vasaras?

Līdz Jāņiem Latvijā stabils un noturīgs siltums ir reta parādība, tādēļ cilvēki bieži zaudē cerības uz vasarīgu, karstu laiku, tomēr dati rāda, ka īstā vasara sākas tikai pēc Jāņiem.

Kārlis Dagilis: Pārsteigums, kas neizbrīna

Vēsturiskais Aļonas Ostapenko panākums "Roland Garros" kortos visai tenisa sabiedrībai pasaulē ir milzīgs pārsteigums, taču, vēlreiz noskatoties spēli un izsverot visus argumentus un saliekot punktus uz i, Latvijas tenisa vēsturē lielākā ir uzvara ir likumsakarīga.

Kristiāns Girvičs: Ieraudzīt Ronaldu un brīnumu

Piektdien Rīgā gaidāms zvaigžņu lietus – Latvijas futbola valstsvienību eksaminēs Eiropas čempionvienība Portugāle ar fantastisko Krištianu Ronaldu priekšgalā. Mača sākums “Skonto” stadionā plkst. 21.45, to varēs arī tiešraidē redzēt LTV7 un lsm.lv.

Māris Rīmenis: «French Open» pusfināls sievietēm - viss ir iespējams

Jau ceturtdien pirmo reizi karjerā Aļona Ostapenko spēlēs ”Grand Slam” turnīra pusfinālā. Parīzē ”French Open” mūsu jaunā cerība tiksies ar Šveices tenisisti Timeu Bačinski. Milzīga interese par šo gaidāmo maču Latvijā, to tiešraidē rādīs arī LTV7, un faktiski visiem līdzjutējiem arī pamatotas cerības uz veiksmīgu sniegumu Aļonas 20.dzimšanas dienā. Kā pati sportiste daudzkārt teikusi šajās dienās Parīzē un kā uzskata daudzi tenisa eksperti, šajā duelī viss ir iespējams. Aļona Ostapenko ir teicamā formā, un jutīsim viņai līdzi LTV 7 un lsm.lv tiešraidē no plkst. 16.00!

Guntars Meluškāns: Nils nenogāzās - par ko priecāties?

Vēlēšanas, uz kurām tik daudzi lika cerības, ir noslēgušās ar iepriekšējo rezultātu – gandrīz visur visi vecie lidotāji palikuši nenotriekti. Vienam aizšauts spārns, citam pa ložu caurumam uz sāna, bet kopumā – lido kā lidojuši. Tomēr ikvienā situācijā ir iespējams atrast ko pozitīvu vai vismaz cerīgu.

«Pilnīgs sviests»: Pārmaiņu sviests

Katru vēlēšanu priekšvakarā un jo vairāk drīz pēc tām parādās virkne ierosinājumu, kā tās padarīt labākas, godīgākas un pilnvērtīgākas. Parasti nemieru ceļ nosacītie zaudētāji, kuriem, skaidra lieta, šķiet, ka nelaimju cēlonis vispirms meklējams kaut kur ārpusē.

Jaunākie
Interesanti