Ārpus ētera
Māris Rīmenis: Brīdis pirms lielā izaicinājuma Parīzē
Jau šosvētdien Parīzē sāksies šī gada otrais ”Grand Slam” tenisa turnīrs ”French Open”. Kvalifikācija tūdaļ būs aizvadīta, pamatturnīra izloze jau  notikusi. Varam palūkoties, kāds tad varētu būt šī gada turnīrs ”Roland Garros” laukumos, un ko varam sagaidīt no mūsu abām labākajām tenisistēm.
Atis Klimovičs: Ar nopietnu attieksmi Zemessardzes mācībās
Normālas konvenciāla kara vešanas mācības – tā varētu nosaukt to, kas tagad redzams Zemessardzes mācībās. Tas nozīmē, ka tūkstošiem savu brīvo (un dārgo) laiku ziedot gatavie Latvijas pilsoņi gluži vienkārši apgūst pamatiemaņas, kā ar ieročiem rokās sargājama sava zeme.
Video blogs: cik gara būs vasara?
Atbildēt uz šo jautājumu šobrīd nevar neviens, bet izteikt minējumus var jebkurš. Ko par šo vasaru saka dabas zīmju vērotājs un meteorologi?
Trīs atziņas no jaunākajām aptaujām par imigrāciju
Diskusijās par migrāciju nereti izskan atsauces uz Latvijas sabiedrības negatīvo attieksmi pret imigrāciju. To izmanto, gan lai pamatotu, kāpēc Latvijai nav jāuzņem patvēruma meklētāji, gan arī lai skaidrotu politiskā atbalsta trūkumu darbaspēka piesaistei no citām valstīm.
Kira Savčenko: Kā es mācīju dzert šņabi septiņus bezbailīgus londoniešus
Lāči, čigāni, patvāris, zābaki, balalaika un, pats galvenais, nebeidzama (turklāt vētraina) žūpošana britu acīs vēl joprojām ir neatņemama krievu dzīru sastāvdaļa. Es nolēmu pamēģināt sagraut šos stereotipus un uzaicināt ciemos draugus no savas darbavietas, kuri nekad dzīvē nav dzēruši šņabi pēc visiem noteikumiem. 
Režisora, operatora un komponistes dienasgrāmatas no Īrijas
Studijas "Dokumentālists" filmēšanas grupa - komponiste Anna Ķirse, režisors Ivars Zviedris un operators Haralds Ozols -  devušies uz Īriju, lai filmētu latviešu pusaudžus. Filmēšanas grupu interesē viņu identitāte vai arī tās īriski latviskais sajaukums. Filmā iecerēts izmantot netradicionālo dokumentālā kino paveidu - dokumentālais mūzikls. Lai pavadītu vairāk laika ar filmas varoņiem un optimizētu filmēšanu, grupa izmanto "māju uz riteņiem". Ar jauno dzīves vietu mēneša garumā iecerēts apceļot Īriju un latviešu tīņus, kā arī rakstīt dienasgrāmatas LSM.lv. 
Andris Saulītis: Ko darīt ar orķestri «Lielajā dzintarā»?
Šajā nedēļā noslēdzas pirmā koncertsezona Liepājas Simfoniskajam orķestrim (LSO), kad tā galvenais diriģents ir lietuviešu maestro Gintars Rinkevičs. Otrdien raidījumā "Personība.100 g kultūras" bija iespēja vērot, kāda izveidojusies šī sadarbība, un ko par to domā gan orķestra mūziķi, gan pats diriģents. Ārpus ētera paliek kas nepateikts par kultūrpolitiku, kura ietekmē orķestri un mūziķus Latvijā, kā arī par to, cik tālu esam tikuši salīdzinājumā ar lietuviešiem.  
Jaunākie
Interesanti