Vairāk

 

Birokrātijas balva '20

Krīzes laikā valdība izziņo palīdzību bezdarbniekiem, kuriem ārkārtas situācijas laikā beidzas pabalsta izmaksa. Varot pieteikties uz 180 eiro lielu bezdarbnieka palīdzības pabalstu. To varot izdarīt caur Latvija.lv. Es devos uz portālu tam pieteikties. Meklēju pēc nosaukuma, kuru minējusi LM. Nosaukums neko neatrod. Neatrod pat neko līdzīgu. Meklēju info VSAA mājas lapā. Atrodu tikai info par bezdarbnieka pabalstu un neko par iespēju pieteikties palīdzības pabalstam. Rakstu epastu VSAA. Man atnāk e pasts ar aprakstu, kas jādara. No jauna eju Latvija.lv mājas lapā. meklēju pēc norādītajiem puktiem. Spiežu uz konkrēto saiti, kas man aizved pie meklētāja. Meklēju. Atrodu elektronisko iesnieguma formu. To iesniedzu. Pēc tam saprotu, ka tā ir tikai daļa. Otra daļa ir jāaizpilda elektroniski pieveinotā anketa. Veru vaļā anketu, lai to aizpildītu un parakstītu ar e parakstu. Aktīvās rūtiņas nedarbojas, tās nevar ieklikšķināt, tās pārmet uz citu vietu un neveidot vienlaidu tekstu. Esmu nolēmusi sūtīt vēstuli pa pastu. Pretējā gadījumā sanāk, ka es autorizējos ar saviem datiem latvija.lv, kur autorizēju vēl nosūtīt no sevis iesniegumu, kuram klāt jāpievieno papildus iesniegums, kurš ir elektorniski aizpildīts manā datorā un parakstīts ar manu e parakstu. Un viss šis info ir pieejams tikai pēc pieprasījuma VSAA ar neskaidrām vadlīnijām. Elektroniskā vide varētu būt atbalstoša un vienkārša, bet tā ir sarežģīta ar nevajadzīgām procedūrām, neatrodamu informāciju un vairāku līmeņu autorizāciju un datu ievadi dažādās platformās.
Ziņo
LTV1
LTV7
VISIEMLTV.LV
05:02
Zināmais nezināmajā
00:00
Nakts
05:00
Klasika bez pieturām
04:43
Привет, ЛР4!
00:00
Pieci mūzika
02:00
Mūzika
Svarīgākais 24 stundās
Latvijā
Jelgavas prokurores kukuļošanas lietā aizdomās turētajiem advokātiem jāskaidrojas kolēģiem
Advokātiem Ievai Cīrulei un Jurim Jurkjānam, kuri iesaistīti Jelgavas prokurores kukuļošanas un izmeklēšanas informācijas noplūdes lietā, draud stāšanās ne tikai tiesas, bet arī kolēģu priekšā. Kā Latvijas Televīzijai (LTV) atklāja Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs, tuvākajās nedēļās plānots skatīt jautājumu par abu atstādināšanu no advokāta pienākumu pildīšanas.

Vairāk

Ekonomika

Vairāk

Pasaulē

Vairāk

Ziņu analīze
Interesanti
Kultūra

Vairāk

Sports

Vairāk

Ārpus ētera
LSM komikss: Atsākusies NBA sezona Disnejlendā
Pēc pusgada pārtraukuma NBA sezona šonedēļ atsākusies Floridas štatā esošajā Disnejlendas izklaides parka sporta centrā. Spēlētāji, kas nedēļām pirms spēļu atsākšanās devās dzīvot īpaši izveidotā izolācijā, nu jau atkal nodevušies treniņiem un spēlēm.

Komiksā attēlots, kā daži no slavenās Disneja kompānijas tēliem varētu dzīvot un sportot plecu pie pleca ar pasaules labākajiem basketbolistiem.
Annas dienas svinības. Atskats uz garīgajiem un laicīgajiem svētkiem Latgalē
Mūs var apskaust par daudzām lietām - baudām četrus gadalaikus, ēdam veselīgus un gardus pašmāju produktus, mums ir bagāta vēsture, tradīcijas, un mums ir vārda dienas. Nereti gan daudzu Eiropas, gan tālāku zemju tūristi un draugi, uzzinājuši par vārda dienām, meklē savus vārdus mūsu kalendārā vai vismaz līdzību ar tiem, lai arī varētu iekļauties vārda dienu svinētāju godā. Savukārt daži vārdi pie mums iemantojuši krietni plašāku svinēšanu, piemēram, Latgalē tos var attiecināt uz novada godiem, un vienīgais sieviešu vārds, kura svinības Latgalē mēdz notikt pat divu un trīs dienu garumā, ir Annas vārds.
Autori

Vairāk

Labākais no radio NABA
Vecāki un bērni

Vairāk

Dzīve & stils

Vairāk

Cilvēkstāsti

Vairāk

Foto
Laika prognoze
Ceturtdiena
6. Augusts
+10 °C
+10 °C Skaidrs
D vējs, 2,10m/s
Saullēkts: 05:38
Saulriets: 21:20
Mitrums: 100,00%
Spiediens: 769,17 mmHg
+15 °C
2,00m/s
+14 °C
1,90m/s
+22 °C
3,30m/s
+28 °C
3,10m/s
+21 °C
1,60 m/s
+16 °C
0,60 m/s
+26 °C
1,30 m/s
+29 °C
4,90 m/s
+20 °C
1,90 m/s
+18 °C
1,40 m/s
+22 °C
1,90 m/s
+24 °C
2,10 m/s
+22 °C
1,40 m/s
+16 °C
0,90 m/s
+20 °C
0,30 m/s
+25 °C
1,70 m/s
+20 °C
2,40 m/s
+18 °C
1,10 m/s
+19 °C
1,80 m/s
+22 °C
3,20 m/s

Laika prognozes no yr.no