Vairāk

 
16:00
Rīta Panorāma *
16:05
Pēcpusdiena
15:06
Ceļojums
16:00
Ziņas
16:00
Новости
13:00
Dienas programma
16:00
Rīgas stāsti
Svarīgākais 24 stundās
Latvijā
OECD: Latvijas korupcijas apkarošanas rezultāti joprojām nav proporcionāli riskiem
Latvijas kukuļošanas apkarošanas rezultāti joprojām nav proporcionāli pārrobežu kukuļošanas un naudas atmazgāšanas riskiem, kuriem tā ir pakļauta, teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Kukuļošanas apkarošanas darba grupas (OECD WGB) publicētajā Latvijas 3. fāzes novērtējumā, informē Tieslietu ministrija (TM).

Vairāk

Ekonomika

Vairāk

Pasaulē
ES amatpersonas pieļauj iespēju šonedēļ panākt «Brexit» vienošanos
Vairākas vadošas Eiropas Savienības (ES) amatpersonas pieļāvušas iespēju, ka šonedēļ izdosies panākt izšķirošo progresu “Brexit” sarunās. Tomēr tās esot sarežģītas un nav skaidrs, vai vienošanos par Lielbritānijas izstāšanos no bloka  izdosies saskaņot līdz rītdien gaidāmajam dalībvalstu vadītāju samitam.

Vairāk

Ziņu analīze
Interesanti
Šonedēļ

KG Kultūras Žūrija iesaka

Anete Lesīte
16. oktobrī Cēsu koncertzālē un 18. oktobrī LTV1 ēterā pirmizrādi piedzīvo Latvijas Televīzijas jaunākā dokumentālā filma “Žagari”. Scenārija autores Henrietas Verhoustinskas un režisores Zitas Kaminskas kopdarba centrālo asi veido abu brāļu – aktiera, “Žagarkalna” īpašnieka Jura Žagara un režisora, aktiera, bijušā Latvijas Nacionālās operas direktora Andreja Žagaru savstarpējās attiecības, zinot, ka viens no viņiem jau filmēšanas laikā ir smagi slims. Filmas traģiskā stīga – pēdējie mēneši tuvinieku dzīvē un pirmie mēneši jau pēc traģiskā zaudējuma.
Vērienīgākais ikrudens kinonotikums - no 17. līdz 27. oktobrim galvaspilsētā norisināsies RigaIFF - Rīgas Starptautiskais kino festivāls. Atklāšanas notikums – starptautisku atzinību guvusī pilnmetrāžas animācijas filma “Projām”, režisors Gints Zilbalodis. Dažādas tematiskas sadaļas, par vienu no tiem festivāla radošā direktore Sonora Broka: "Pilnmetrāžas konkurss kā lakmusa papīrs uzrāda pārmaiņas un autorkino valodā. Desmit konkursa filmas ir arī RIGA IFF pārdomas par rītdienas kino šodien."
Izstāde „Ilmārs Blumbergs. BEIGAS IR.” - 18. oktobrī plkst. 18.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jūrmalā, Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, notiks latviešu mākslinieka, scenogrāfa un grafiķa Ilmāra Blumberga (1943–2016) izstādes „Ilmārs Blumbergs. Beigas ir.” atklāšana. Pirmoreiz tiks eksponēts zīmējumu cikls „Tenerife 2015”, pašportretu sērija “Tas pats un nelieli tēlniecības darbi no mākslinieka personiskā arhīva. Tenerifē mākslinieks pavadīja vienus no pēdējiem dzīves mēnešiem.
Latvijas Nacionālajā teātrī 18. oktobrī gaidāma pirmizrāde režisores Ingas Tropas iestudējumam - Luisa Kerola “Alise Brīnumzemē”. Alise uzsāk drosmīgu ceļu sevis un pasaules iepazīšanā, izstaigājot prāta spēļu labirintus, kur viss izrādās citādāk nekā sākumā izskatās. Brīnumzeme kā visa pirmsākums, kur iespējams it viss. Izrādes vizuālo veidolu radīs scenogrāfs un papildinātās realitātes autors Gints Gabrāns, kurš ļaus skatītājiem izrādes šķautni sajust arī caur aplikāciju telefonā. Alise Brīnumzemē ir stāsts par sapņošanu ar vaļējām acīm un atvērtu sirdi.

Kultūra

Vairāk

Sports

Vairāk

Ārpus ētera
Olga Proskurova: «Segodņa», kuras vairs nav
Nekas, izņemot šausmīgas skumjas, man nav palicis, beidzot darbu pie šī projekta – pie stāsta par starpkaru Rīgas avīzi “Segodņa” (“Сегодня”, “Šodien” 1919-1940). Lielisks laikraksts, kas kļuva par ļoti spilgtu parādību krievu preses vēsturē, savas pastāvēšanas pēdējos gados tika nožņaugts un iznīcināts.
Autori
Jānis Buholcs
Dr. sc. comm., Vidzemes augstskolas asociētais profesors

Vairāk

Labākais no radio NABA
Vecāki un bērni

Vairāk

Dzīve & stils

Vairāk

Cilvēkstāsti
Kā studente emigrēja un kļuva par konkurētspējīgu profesionāli Īrijā. Gulbenietes stāsts
Sandija Veigule pabeidza Gulbenes 2. vidusskolu, iestājās augstskolā mācīties angļu un spāņu valodas. Pēc diviem gadiem finansiālu grūtību dēļ vairs nevarēja atļauties turpināt studijas. Ieraudzījusi avīzē sludinājumu, 2006. gada janvārī devās uz Īriju studēt viesmīlības pamatus un angļu valodu. Īrijā ieguva bakalaura un vēlāk arī maģistra grādu grāmatvedībā. Pagājuši trīspadsmit gadi, un viņa ir izaugusi līdz menedžeres līmenim pasaules lielākajā profesionālo servisu kompānijā "Deloitte". Ja kāds nolēmis pārvākties uz Īriju, viņa noteikti iesaka tur arī studēt un strādāt profesijā.

Vairāk

Foto
Laika prognoze
Trešdiena
16. Oktobris
+18 °C
+18 °C Mākoņains
D vējs, 5,70m/s
Saullēkts: 08:02
Saulriets: 18:15
Mitrums: 72,00%
Spiediens: 756,39 mmHg
+18 °C
3,80m/s
+16 °C
3,20m/s
+15 °C
3,90 m/s
+13 °C
5,10 m/s
+14 °C
5,10 m/s
+13 °C
5,70 m/s
+12 °C
3,80 m/s
+12 °C
3,60 m/s
+15 °C
4,60 m/s
+15 °C
2,90 m/s
+13 °C
3,70 m/s
+12 °C
4,00 m/s
+12 °C
4,40 m/s
+16 °C
4,10 m/s
+12 °C
2,40 m/s
+11 °C
0,70 m/s
+10 °C
2,70 m/s
+12 °C
3,80 m/s

Laika prognozes no yr.no