Latvijā
Saeimā dažādi vērtē Vējoņa kritiku un ideju par tautas vēlētu prezidentu

Lai novērstu situāciju, ka iedzīvotājus ilgstoši neapmierina esošā valsts pārvaldības un lēmumu pieņemšanas kārtība, Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzskata – premjeram un Valsts prezidentam jāpiešķir lielākas pilnvaras valdības izveidē, jāvienkāršo Saeimas atlaišanas iespējas un prezidenta izraudzīšana jānodod tautas rokās. Prezidenta kritisko runu un izteiktos priekšlikumus Saeimas deputāti un politologi vērtē dažādi.

Vēl var steigt izbaudīt ikgadējo Zāļu tirgu Doma laukumā

Doma laukumu pieskandinājis tradicionālais Zāļu tirgus. Dienas garumā iedzīvotāji var iegādāties zemnieku piedāvāto produkciju, sieru, maizi, zivis, medu, kā arī Jāņu zāles un amatnieku izstrādājumus. Gan apmeklētāji, gan tirgotāji gan atzīst, ka šī gada tirdziņā ir mazāks piedāvājums nekā citus gadus.   

Peldētāju nieze šogad konstatēta jau divās publiskajās peldvietās

Veselības inspekcijā informē, ka šogad jau divās ūdenstilpnēs Latvijā atklāta tā saucamā peldētāju nieze. Internetā arī peldētāji cits citu brīdina, ka pēc peldes Dambjapurva ezerā Rīgā viņu ķermeņus klāj sarkanas pumpas. To rada mikroskopiski kāpuri, kas dzīvo mazās ūdenstilpnēs un peldoties noklāj cilvēka ādu.

Truksnis: Dienestu rīcība ugunsgrēkā un seku likvidēšanā ir katastrofāla

Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (Zaļo un Zemnieku savienība) uzskata, ka Valsts vides dienesta un Veselības inspekcijas “rīcība ugunsgrēka gadījumā Jūrmalā ir katastrofāla”, jo tikai četras dienas pēc ugunsgrēka pašvaldība saņēma no dienestiem informāciju, kā jūrmalniekiem jārīkojas šajā situācijā.

Sesks sesto reizi ievēlēts par Liepājas mēru

Ceturtdien, 22. jūnijā, jaunā sasaukuma Liepājas domes sēdē par pašvaldības priekšsēdētāju jau sesto reizi pēc kārtas tika ievēlēts Uldis Sesks (Liepājas partija), informēja pašvaldība.

Žurnāls: Šlesers «Rīdzenes sarunās» apspriedis valdības vājināšanu un augstu amatpersonu gāšanu

Politbiznesmenis Ainārs Šlesers ar saviem sarunu biedriem - Ventspils mēru Aivaru Lembergu ("Latvijai un Ventspilij"), Rīgas domnieku Andri Ameriku (GKR), partijas "Saskaņa" valdes locekli Jāni Urbanoviču, zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS) un eksbaņķieri Valēriju Karginu - viesnīcā "Rīdzene" apspriedis gan Valda Dombrovska (V) valdības gāšanu, gan vairāku augstu valsts amatpersonu nomaiņu, turklāt ar Dūklavu pārrunātas arī iespējas pārdot kādu viņam pastarpināti piederošu zemesgabalu Rīgas brīvostas teritorijā, liecina žurnālā "Ir" publicētie sarunu atšifrējumi, kas esot iegūti "no avotiem, kas lūdz savu identitāti neatklāt".

Vējonis skarbi kritizē Saeimu un rosina ļaut tautai vēlēt prezidentu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 22.jūnijā, uzrunājot Saeimu, veltīja skarbu kritiku Saeimas deputātiem par pasivitāti valstij svarīgu jautājumu risināšanā, kā arī aicināja piešķirt plašākas pilnvaras Valsts prezidentam. Tāpat valsts vadītājs rosināja piešķirt Latvijas pilsonību visiem Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem, ja vien paši vecāki to vēlas.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti