Latvijā
Rēzeknē aiztur jauniešus, kas «Instagram» publicē foto ar narkotikām
Pērnā gada nogalē policijas redzeslokā nonāca aizdomīgs “Instagram” profils, kurā tika publicētas 17 fotogrāfijas un video, kuros redzams, ka vairāki cilvēki, iespējams, iegādājas, glabā un lieto narkotiskās vielas dažādās Rēzeknes iestādēs un citās sabiedriskajās vietās. Policijai izdevies noskaidrot šo jauniešu identitāti un arī aizturēt viņus.
Pēc iedzīvotāju sūdzībām Liepājas osta iepērk iekārtas piesārņojuma mērījumiem
Iedzīvotāji ceļ trauksmi par Liepājas ostas radīto piesārņojumu, kam pakļauti 12 000 liepājnieku. Ostā gan norāda, ka paši uzņēmēji investē piesārņojuma mazināšanā, bet ostas pārvalde iegādājusies papildu ierīces mērījumu veikšanai, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Pēcpusdiena” pastāstīja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs Kaspars Poņemeckis.
Āgenskalna tirgu, visticamāk, uz 30 gadiem nodos privātās rokās
Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja pirmdien, 15. janvārī, spriedīs par kopš gada sākuma slēgtā Āgenskalna tirgus nākotni. Pašvaldības uzņēmums “Rīgas centrāltirgus” arvien uzskata un arī savā vīzijā deputātiem norādīs, ka Āgenskalna tirgum jāpaliek domes uzņēmuma paspārnē.
Barona ielas atjaunošanas sāgā ceļ apsūdzības 6 personām
Ģenerālprokuratūra nepilnu mēnesi pēc lietas saņemšanas no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) saistībā ar dokumentu viltošanu Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošanā Rīgā nolēmusi sākt visu sešu lietā iesaistīto personu kriminālvajāšanu.
Rīgas vicemērs sola: Āgenskalna tirgus ir un būs tirgus
Vietā, kur pašlaik atrodas Āgenskalna tirgus, ir un būs tirgus – tā vietā netiks celts lielveikals vai kas cits. To Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" solīja Rīgas vicemērs Andris Ameriks ("Gods kalpot Rīgai").
Apturēta Kalvenes pagasta senlietu krātuves izveide
Apzināt savas dzīvesvietas vēsturi, saglabājot un popularizējot to nākamajām paaudzēm - ar šādu mērķi pērnā gada pavasarī Aizputes novada Kalvenes pagasta iedzīvotāju grupa ķērās klāt pie senlietu krātuves izveides. Ne privātas, bet visam pagastam piederīgas. Taču  nesaņemot iecerēto pašvaldības finansiālo atbalstu, šobrīd iesāktais darbs nonācis strupceļā.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti