Latvijā
Rēzeknē brīvprātīgais darbs jauniešiem atver durvis uz darba tirgu
Lai popularizētu brīvprātīgo darbu jauniešu vidū, Rēzeknes novadā un pilsētā ir izstrādāta brīvprātīgā darba grāmatiņa un brīvprātīgo darba līgums. Brīvprātīgo darba grāmatiņā varēs vienuviet apkopot darbus, kurus jaunietis veic kā brīvprātīgais. Veicot brīvprātīgo darbu būs iespēja saņemt arī brīvprātīgā sertifikātu, kas būs jau kā nopietns dokuments, kas apliecinās, piemēram, nākamajam darba devējam par jaunieša aktivitātēm un iegūtajām prasmēm.
Aptauja: Kritusi Dūklava popularitāte; reformatorus sabiedrība atbalsta
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (Zaļo un Zemnieku savienība) strauji zaudējis popularitāti. Pētnieku ieskatā – pērn notikusī skaidrošanās par daudzu suņu nāvi nekvalitatīvas barības dēļ tā saniknojusi suņu saimniekus, ka tie nogāzuši ministra reitingu. Bet turpmāk šis gads ne tikai Dūklavam, bet visai Māra Kučinska (Zaļo un Zemnieku savienība) vadītajai valdībai būs īpašs. Priekšā Saeimas vēlēšanas, kad padarītais būs jānodod balsotāju izvērtējumam.
Pie LTV ēkas piemin Barikāžu laiku
Sestdien, 13. janvārī, aprit 27 gadi kopš pusmiljons Latvijas iedzīvotāju pameta savas mājas un devās uz Rīgu, lai pie stratēģiski svarīgiem objektiem būvētu barikādes.
Daugavpilī skolēniem iespēja uzlabot zināšanas informātikā un programmēšanā
Kopš pagājušā gada nogales Daugavpilī darbojas Programmētāju skola, kur skolēni uzlabo šīs jomas zināšanu līmeni. Apmācības stimulē pievērsties inženierijas specialitātei, papildinot Latvijas programmētāju klāstu, uzsver apmācību rīkotāji. Paši jaunieši redz potenciālu šajā nozarē, kas var noderēt arī mediķiem un teju visu profesiju pārstāvjiem.
Rojā tīši notriektais vīrietis pāridarītāja nāves dēļ var palikt bez kompensācijas
Pērn jūlijā Rojā pēc Zvejnieku svētkiem reibumā esošs autovadītājs tīšām uzbrauca gājējam. Decembra sākumā avārijas izraisītājam Mārtiņam Sparānam Talsu tiesa piesprieda piecu gadu cietumsodu un 27 000 eiro kompensāciju, kas jāsamaksā cietušajam. Taču šonedēļ Liepājas cietumā vainīgais pēkšņi mira, un līdz ar to cietušais, kurš pēc avārijas mēģina atkal atgūt spēju staigāt, pie tiesas piespriestās kompensācijas, visticamāk, netiks.  
Zemnieki Latgalē aizvien izjūt plūdu sekas
Kopš lietavām, kad Latgalē, Vidzemē un Sēlijā graudaugu lauki pilnībā iznīcināti vairāk nekā 73 000 hektāru platībā, pagājuši jau gandrīz pieci mēneši. Lēnām lauksaimnieki atgūstas, taču tagad ar bažām raugās uz laika apstākļiem un gaidāmo kailsalu. Raizes rada arī tas, ka plūdu sekas jūtamas vēl šodien - liela daļa lauku aizvien applūduši, meliorācijas sistēmas, centrālie grāvji un upju gultnes nav sakārtotas. Daudzviet ūdens līmenis kopš vasaras nogales nav krities.
Salaspils dome ignorē aizliegumu iznomāt zemi privātmāju būvēšanai
Jau vairāk nekā gadu nedrīkst būvēt dzīvojamās mājas uz citai personai piederošas zemes. Taču Salaspils novada dome to nav ievērojusi un pērn noslēgusi divus nomas līgumus ar iedzīvotājiem, kuri uz pašvaldības zemes vēlas būvēt privātmājas. Pašvaldība to sauc par administratīvu kļūdu un sola to labot.  
Jaunākie
Populārākie
Interesanti