Latvijā
Otrdien noticis uzbrukums e-veselībai
Otrdien, 16.janvārī, plkst.13.14 Nacionālā veselības dienesta informācijas sistēmai un e-veselībai ir noticis uzbrukums. Vēlāk sistēmas darbība atjaunota, informēja Veselības ministrijā.
Madonietei Ilvai pēc atgriešanās no Anglijas problēmas iegūt autovadītāja apliecību
Latvijā bijis gan reemigrācijas plāns, gan tiek spriests par jauniem atbalsta pasākumiem, kā atpakaļ uz dzimteni vilināt tos Latvijas iedzīvotājus, kuri aizbraukuši peļņā uz ārzemēm. Pēc sešiem Lielbritānijā pavadītiem gadiem Latvijā nolēma atgriezties Ilva, cerot, ka dzimtenē palīdzēs. Taču pēc atgriešanās sieviete saskārās ar grūtībām, tostarp autovadītāja apliecības iegūšanai.
Premjers: No e-veselības neatkāpšos – nepieciešama precīza uzskaite
Lai sakārtotu veselības aprūpes nozari, nepieciešama precīza uzskaite par cilvēkiem, kas saņem valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, un tāpēc nepieciešama e-veselības sistēma, no kuras ieviešanas neatkāpsies, LTV “Rīta panorāmā” sacīja premjers Māris Kučinskis (Zaļo un Zemnieku savienība).
Pavļuts: Latvija pelnījusi sociāli atbildīgāku politiku
Partijas “Kustība “Par!”” līderis, bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts pieļauj, ka pirms Saeimas vēlēšanām varētu sadarboties ar politiskiem spēkiem, ar kuriem kustībai ir kopīgas vērtības, un ne obligāti labējiem spēkiem.
Premjers: Ziņas par uzbrukumu e-veselības sistēmai neapstiprinājās
Informācija par ļaunprātīgu ielaušanos e-veselības sistēmā, lai traucētu tās darbību, par ko otrdien, 16.janvārī,  paziņoja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča (Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS)), neapstiprinājās, un sistēma darbojas un ir kārtībā, LTV  raidījumā “Rīta panorāma” sacīja premjers Māris Kučinskis (ZZS).
Rosina noteikt kritērijus slēgtām pašvaldības domes sēdēm
Rosinājums ļaut pašvaldībām rīkot slēgtas domes sēdes virknē gadījumu raisījis plašu rezonansi. Sabiedriskā organizācija “Delna” norāda uz riskiem sabiedrībai zaudēt iespēju sekot līdzi būtisku lēmumu pieņemšanai. Tikmēr pašvaldības uzraugošā ministrija jaunajā regulējumā saskata risinājumus nevienlīdzīgai attieksmei pret pozīcijas un opozīcijas deputātiem.
Rīgas domes komiteja atbalsta Āgenskalna tirgus nodošanu privātās rokās
Tiks pārtraukts Rīgas pašvaldības AS "Rīgas centrāltirgus" nomas līgums par Āgenskalna tirgus apsaimniekošanu. Tā vietā izsolē meklēs privātu uzņēmēju, kas nomās tirgu uz 30 gadiem. Šādu lēmumu pirmdien, 15. janvārī, pieņēma Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja pēc trīs stundu spriešanas. Gala lēmums gan tiks pieņemts Rīgas domes sēdē.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti