Latvijā
Bērni dodas ceļā, lai pavadītu svētkus pie potenciālajiem ārzemju adoptētājiem
Ir stingrāk jāizvērtē tas, kā notiek Latvijas bērnu adoptēšana uz ārzemēm. Tā uzskata vairākas adopcijas procesā iesaistītās puses. Kamēr Labklājības ministrijā un Saeimā spriež par Bērnu tiesību aizsardzības likuma grozījumiem, tieši šonedēļ vairākas grupas ar Latvijas bērniem devās ceļā, lai Ziemassvētkus un gadu miju pavadītu pie potenciālajiem ārzemju adoptētājiem.
Lēdurgas «Mazlauros» top puscietais siers
Nu jau divus gadus Krimuldas novada zemnieku saimniecības “Mazlauri” saimnieks Māris Rehtšprehers uz vietas saimniecībā ražo puscietos sierus. Saimniecībā siers top no tikko slaukta svaigpiena, kas ir piensaimnieka lielākais trumpis, jo šādas iespējas nav nevienam pārstrādes uzņēmumam.
Stacijas laukumā piketē par dējējvistu labturību
Sestdien, 16. decembrī Rīgā, Stacijas laukumā pie “Rimi” vairāk nekā 30 cilvēku piketēja, mudinot “Rimi” lielveikalu tīklu īstenot sociāli atbildīgu politiku un izbeigt tirgot sprostos dētas olas. Piketa laikā daudzi cilvēki parakstīja petīciju ar aicinājumu “Rimi” atteikties no sprostos dētu olu tirdzniecības, lsm.lv pavēstīja biedrības “Dzīvnieku brīvība” pārstāve Katrīna Krīgere.
Ar akcijā «Atceries savējos!» savāktajiem ziedojumiem atbalsta kritušo karavīru ģimenes
Bojāgājušo karavīru bērnu, ģimeņu, starptautisko operāciju un visu veterānu sociālajam atbalstam saziedoti gandrīz 20 000 eiro, no kuriem Patriotu nedēļā aizsāktās akcijas “Atceries savējos!” atklāšanas un Lāčplēša dienai veltītajos pasākumos - 1154,85 eiro, bet 18. novembra svētku pasākumos - 2929,82 eiro, lsm.lv informē Valsts aizsardzības un patriotisma fonda “Namejs” vadītājs Raimonds Graube.
CSDD kopā ar policiju uz ceļiem pārbauda auto tehnisko stāvokli
Jau desmito gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija  (CSDD) kopā ar policiju uz ceļiem veic kravas automobiļu tehnisko kontroli. Tās laikā pārbauda spēkratu bremžu stāvokli, kā arī riepas, gaismas ierīču darbību un ritošo daļu. Savukārt vieglajiem auto uzmanība tiek pievērsta riepām un gaismām.
Atvērts rekonstruētais Cēsu stadions
No šīs nedēļas cēsiniekiem pēc pusotra gada būvniecības atvērts rekonstruētais un ilgi gaidītais stadions. Noslodzes stadionam netrūks, jo turpat blakus atrodas Nacionālo bruņoto spēku instruktoru skola un Cēsu profesionālā vidusskola.
Bērnu bāreņu fonds viesojas Baltinavā
Latvijas Bērnu bāreņu fonds uzņēmies rūpes par vairāk nekā 1400 cilvēkiem un 13 speciālajām internātpamatskolām. Svētku gaidīšanas laikā aizvadītas sirsnīgas tikšanās vairākās no tām, arī Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā. Satikšanās ar fondu ir tradicionāla, taču pirmo reizi koncerts notika Baltinavas Romas katoļu baznīca.   
Smiltenē par baznīcu dedzināšanu aiztur Lietuvas pilsoni
Pagājušajā naktī Smiltenē pie divām baznīcām aizdedzinātas riepas un atkritumi. Abos gadījumos dedzināšana notikusi pie baznīcu durvīm, tās pamatīgi sabojājot. Ugunsgrēki pamanīti laikus, un nenotika vēl lielāka nelaime. Policija jau aizturējusi aizdomās turamo personu, kādu Lietuvas pilsoni.        
Jaunākie
Populārākie
Interesanti