Ārzemēs
Iecavā trīs bērnu mātei piešķir dzīvokli ļoti sliktā stāvoklī
Rezonansi sociālajos tīklos šonedēļ raisīja situācija Iecavā, kur pašvaldība trīs bērnu mātei piešķīrusi ļoti sliktā stāvoklī esošu dzīvokli. It kā pašvaldība savu funkciju ir izpildījusi, bet dzīvoklī dzīvot nevar un sievietei jālūdz nauda remontam citiem. Šis nav pirmais tāds gadījums. Arī "Panorāmā" vairākkārt stāstīts, ka atbildību valsts un pašvaldības institūcijas cita citai “futbolē”, bet risinājumu nepiedāvā.
Čehijas prezidenta vēlēšanu otrajā kārtā paredz Drahoša uzvaru
Neviens no kandidātiem Čehijas prezidenta vēlēšanās nav ieguvis nepieciešamo vēlētāju atbalstu, lai jau pirmajā kārtā tiktu ievēlēts. Visvairāk balsu ieguva pašreizējais Čehijas prezidents Milošs Zemans un bijušais Zinātņu akadēmijas vadītājs Jirži Drahošs. Abi kandidāti sacentīsies otrajā kārtā aptuveni pēc divām nedēļām. Aptaujas liecina, ka tajās uzvarēs proeiropeiski noskaņotais Drahošs.
Nemierā ar tiesu reformu demisionē Polijas tieslietu uzraugs
Polijas tieslietu uzraugs Dariušs Zavistovskis, protestējot pret valdības ieviestajām tiesu varas reformām, pirmdien, 15. janvārī, oficiāli atkāpsies no Polijas Nacionālās tieslietu padomes vadītāja amata. Šādā veidā viņš vēlas pievērst uzmanību valdošās partijas "Likums un taisnīgums" centieniem mazināt šīs institūcijas neatkarību.
Tadžikistāna un Uzbekistāna: Ilgi gaidīts atkusnis kaimiņvalstu attiecībās?
Jau vairāk nekā 10 gadus Tadžikistānas un Uzbekistānas attiecībās valdošais sasalums ir kļuvis par iemeslu tam, lai to dēvētu par Centrālāzijas Auksto karu. Ūdens, robežas un tranzīts laika gaitā ir kļuvuši par galvenajiem nesaskaņu jautājumiem abu valstu starpā. Šie drūmie apstākļi pavadīja arī pirmīt notikušo Uzbekistānas premjerministra vizīti Tadžikistānā, taču veiksmīgi noritējušās sarunas 10.-11. janvārī un to ietvaros sasniegtās vienošanās rada pamatu cerībām par atkusni.
Havajās izplatīta viltus trauksme par raķešu uzbrukumu
Sestdien Havaju salu mobilo tālruņu tīklā tika izplatīta trauksme par tuvojošos ballistisko raķeti, izraisot visā ASV pavalstī paniku, kas norima tikai pēc pusstundas, kad tika izplatīts paziņojums, ka tā bijusi viltus trauksme.
Krievija izvieto Krimā jaunas raķešu sistēmas
Krievija sestdien, 13. janvārī, okupētajā Krimas pussalā izvietojusi jaunu S-400 raķešu sistēmu divīziju. Šādi Krievija rīkojas, reaģējot uz it kā pieaugošajiem draudiem Krimas pussalā.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti