Vārkavas novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
Apnicis
Nav ko par cilvēkiem ņirgāties, viss kas notiek, notiek uz labu, nezin kāds jūs pats esat? Brakovska nav nekāds zelta gabaliņš, ko viņa ir paveikusi četros gados- uzbūvējusi kapliču un uzlikusi kapiem žogu?
LABAIS
Viņi paši par sevi ņirgājas
Jānis Jaudzems
Kāpēc man par kaut ko vajazētu kaunēties ja sabiedrība izsaka savu viedokli bet komentētāji nespēj atklāt savu patieso vārdu kurš komentē. Būsim atklāti, es neslēpšos bet ja sabiedrība redz kas notiek patiesībā nevajadzētu slēpties aiz nickname. Tie liekie komentētāji varētu pacelt savu taukaino un aiziet un izteikt savu viedokli atklāti nevis aizslēpti.
vēlētāja
Pēterīt no Vanagiem Tu jau pats arī piedalījies pagasta izlaupīšanā ,tāpēc ir raksti ,ka zini ,kā tas darījās.Vai tad parastajam deputātam arī kaut kas tika tad jau feini .
nevārkavietis
Ar vēl dažiem interesentiem mēdzam klausīties domes sēžu audioierakstus.Nu tāds cirks brīžiem, ka nenosmieties! Valsts valoda neeksistē,a tā saruna vienā sēdē par skriešanu pēc polša:D Domes sēdē!!!! Užas! Ja man nebūtu kauns par savu mīļo Latgali, jei bogu ieliktu jūtūbā, lai citi arī pasmejas!Viens Šņepsts vien ko ir vērts!Mazizglītots un no tā nekaunas,agresīvs.Ir jau vēl dažas zvaigznes. Vārkavieši, jūs vienmēr esat bijuši strādīgi,gudri,drosmīgi! Vai tiešām jums pašiem nav kauns par tādiem deputātiem?
Apnicis
Variet klausīties sēdes audioierakstus un domāt cik jauki tiek vadīts darbs novadā, bet neviens nepadomā un varbūt arī nezin to, kāda ir tieši vadības attieksme pret jaunatni, cik zinu , parasti jaunieši tiek piesaistīti dzimtajai vietai, novadam, bet pie mums ir pavisam savādāk, pateicoties Brakovskas kundzei vienam otram jaunietim bija jāpamet novads un kur nu vēl darbs pēc studiju beigšanas. Jāsaka, lai veicas Brakovskai tā vadīt novadu tālāk- varbūt pārdomās, varbūt kas mainīsies?
Apnicis
Cik ilgi tā var muļļāties , nav pilnīgi ne kādas attīstības. Ceļi līdz deputātu mājām un viss. taču vienreiz atveriet acis un paskatieties uz pašvaldības darbu. Lai nāk un strādā jauni un lemt griboši deputāti.
apnicis
ko tad jūs gribat to mūsu ŽIRIMOVSKI
Apnicis
Nu jā, uzņēmējiem nauda ir jānopelna lai varētu celt villas un jāsamaksā nodokļi valstij, bet tāda kā A.Brakovska sēž pie gatavas siles un tērē nodokļu maksātāju naudu uz pilnu klapi, pietiekoši ir drillējusi novada gaiteņus, šoreiz pietiks Iesaku Brakovskai pastrādāt kā uzņēmēji strādā un pelna naudu. Un kas tad ir izdarīts? Novads kā grima tā arī grims pie šādas vadības.
vēlētāja
Un kur ir tie jaunie un labie?Vai tie arī pēc 3 gadiem nepaliks tikpat slikti?Vai maz ir padarīts ,atver acis pats un paskaties cik ir izdarīts.Deputātus gan pamainīt vajadzētu tam piekrītu ,ka daži kaušļi būtu japatrenc ,lai lasās uz savām villām.

Tautas panorāma izbraukumā