Talsu novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
Viktorija Ūrmane
Beidzot kads pateica taisnibu.Citi ka paskas cildina un slave savu pasvaldibu kameras prieksa.Talsnieki malaci.Kada velna pec so tirgu jatais,vai tad mums tik liela pilseta,vai tad tik augsti apgrozijumi.Tantukam pietikosi ar to kas ir.Uzlabot ,restauret un labs.Jau ir piemers Talsu slimnica.Sajuta ka naudas atmazgasa n pec.Jo reali nekads labums.Celi drausmigi Talsi -Gibzde,Talsi-Valdemarpils vienu posmu nu jau 2 rez tais,kada velna,kad talak un pasa Valdemarpili,celjam nav dziva vieta,vai ielape uz ielap,vai ta ka pec bombordesan.Un ta Tautas panorama tikai kartejais triks,nekada labuma.Jo ja vini tadi cinitai,taisnibas cildinatai,kapec neviens neuzdot jautajumu ne kadam deputatam ne Kucinskim nekadam citam kas vinus apmekle studija.Kad beidzot beigsiet zagt ,melot un cakaret tautu.Atceras tikai tad kad velesanas tuvojas,bet isteniba cilveki viniem pie vienas vietas.
LIENITE
KAD VARES 3.GRUPAS INVALIDI BRAUKT PA VELTI AUTOBUSOS,TAD NEVAJAG KAITINAT AR APLIECIBAM .
Sarmīte Bērziņa
Lībagu pagasts ir otrs lielākais pagasts Talsu novadā, lielāks par pilsētām kā Stende, Valdemārpils un Sabile un pat Mērsraga novads, bet šajā pagastā nav kultūras iestādes, Lībagu pag. Brīvā laika pavadīšanas centrs ir pažobele ( izbūvēti bēniņi), pret kuras griestu logu ailēm galvas atsituši lielākā daļa pašdarbnieku un apmeklētāju. Iepriekšējā sasaukuma laikā tika uzceltas palīgtelpas sporta zālei un izbūvēti zāles pamati, bet pašreizējā dome atsakās zāli būvēt (kuru varētu izmantot gan sportam, gan kultūrai), jo darbus veica pašreizējā opozīcija. Tā nu Lībagu pagasta iedzīvotājiem nekas nepienākas, tie ir kļuvuši par partiju ķīviņu ķīlniekiem. Viss iepriekšējā sasaukuma paveiktais TNA skatījumā ir slikts, bet paši neko nav izdarījuši. Par situāciju Lībagu pagastā var pārliecināties Talsu Vēstu 17.03, rakstā "Vai aizaugušajos pamatos taps sporta zāle" un 27.03. "Atgriežoties pie publicētā". Mums vajag gan tiltu, gan skolu, gan zāli! Nauda atrodas tikai Talsiem, nevis laukiem
kalps
Cik var dziedāt-pašvaldībai attīstīt uzņēmējdarbību!Pašvaldības pienākums nav attīstīt uzņēmējdarbību!Uzņēmēji dara savu darbu,pašvaldība savējo.Vai Talsu piensaimnieks ir iegūldījis kaut vienu centu pilsētas ūdensaimniečības attīstībā? Tad ar kādām tiesībām viņi piesārņo šo ūdensaimniecības infrastruktūru,kas celtas pa ES unTalsu novada iedzīvotāju līdzekļiem!Arguments,ka viņi dod cilvēkiem darbu ir nevietā.Jebkurš uzņēmējs biznesu uzsāk tikai ar vienu mērķi-nopelnīt naudu.
Nojauta
Hei,kalps! Neesi kāds no dīkdieņiem kurš atbrīvots no darba piensaimniekā? Ja vēl nezināji tad aplūko kanalizācijas tarifus Talsu novadā!
Kungs
Pašvaldības pienākums ir radīt labvēligu vidi uzņēmējiem,kas tālāk dod darbu iedzīvotājiem,kas tālāk maksā pirmkārt ienākuma nodokli pašvaldības kasē,kas tālāk dod naudu skolotājiem,lai Tavs bērns izaugtu gudrāks! Utt.

Mērs atbild

Tautas panorāma izbraukumā