Smiltenes novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
Simba
mēs paši aŗi esam mazliet vainīgi,cits citu aprunājam, apmelojam,daram tā lai otram sāp,jo vairāk sāp jo pašiem lielāks prieks pašiem. Domē jau sēd tie paši MĒS kā tad lai tur būtu labāka attieksme. Citādi ir tikai algas dienās un tad kad aizej paprasīt padomu vai palīdzību.
Janīna
Lai pašvaldība beidzot sāk domāt par cilvēkiem.
Seniors
Esmu nodzivojis , Grundzales pagasta , jau 9 gadus ! Esmu pensionars , sieva pensionare - 2.grupas invalide ! Bet , neesmu redzejis vaiga , ne vienu Socialo darbinieku ! Negribu ari redzet , jo loti labi zinu , kad no viniem , nav nekada labuma! Butu , vismaz painteresejusies , ka dzivojam , vai nav vajadzibas , pec palidzibas un t.t. Tamdel , laikam ari , neiesu velet , jo neredzu , par ko velet ! Lai brauka vien , ekskursijas un uz izklaidem !!! Piesksirta naudina , tacu ir jaiztere !!!
Mudis
Tu paskaties kadi tie lepnie Latviesi izskatas! Liela dala interveto ir tadi nabagi, ka kauns skatities! Nu jau pat ir tik traki ka cilveki pat nevar atlauties apgerbties ka pieklajas. Bet kaut ko lemj! Baigie lemeji, biezajiem sen jau pie dirsas ko jus tur gvelzzat! Kaut ko aplinkus muld, pasi saprotot ka realitate ir briesmiga! Ahujenais viensetas ipasnieks ar vacijas humpalaam muguraa! Ejat nu dirst, reeka naak!    
Koko.
Urrā, Smiltenē būs jaunas darba vietas. Parādījies jauns Versače, un sāks ražot sava zīmola apģērbu. Varbūt sākt ar savas valodas izkopšanu lai nav jāpiedzīvo kauns slēdzot līgumus. sāc ražot tērpus skolniekiem lai nav jāstaigā saplēstās džinsās,kā to dara šmiltenes vidusskolas meitenītes.

Mērs atbild

Tautas panorāma izbraukumā