Siguldas novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
Skaidrīte Laža .
Skaitļi runā, politiķiem jāatbild! https://infogr.am/845c90e2-56ef-478f-b68b-98ed86ac2df8
Skaidrīte Laža
Lieliski, ka Siguldā visas ielas ir sakārtotas un izgaismotas. Var beidzot šogad paredzēt divu pēdējo "sērdienīšu" ielu bruģēšanu - Meldru un Doņu ielas. Sākumā nebija skaidrs, kur ir un pie kā ved šīs ielas? Bet ieraugot RA+NA kopējo vēlešanu sarakstu Siguldas novadā, iespējams visu var izskaidrot – RA domes priekšēdētājs uzlabo dzīvi NA līdzpriekšsēdētājam. Publiski nav pieejama informācija par objektīviem izvēles kritērijiem (auto intensitāte, nozīmīgs gala mērķis) – kuru ielu bruģēt, kuru asfaltēt un kuru atstāt grantētu. Ir kaut kāds plāns, kas liecina ka, vēlēšanu gadā plānoti vērienīgi projektēšanas un būvniecības darbi. Taču nākamgad atkal nekā. Bet kāpēc 200 metru garās Meldru un Doņu šķērsielās vajag bruģi un nepietiek ar granti, kāpēc vajag ietves un nepietiek ar dzīvojamās zonas ceļa zīmi, ja tai pat laikā pilsētā ir ielas, kas 100 gadus kopš pilsētas dibināšanas neko vairāk par bedrīšu remontu nav redzējušas?
zete
Nupat parādījušās šūpoles! Brauciet visi pie mums - 100 dažādas. Tikai jāsameklē, kur! Tas, ka kāds ar kaut ko ir neapmierināts, ir tik mazsvarīgi salīdzinot ar tām lietām, kas pie mums notiek. :)) Sigulda - visforšākā, Uģis - visforšākais, patiesie siguldieši - visforšākie! Par mums!
zaķis
Paskatījos cilvēkus dažos tuvākajos novados. Izskatās, ka mūsējie visapmierinātākie! Es arī par mums!
Uģis
Ja runājam par sportu, tad Siguldā tiek atbalstīti un prioritāri virzīti tikai tie daži sporta veidi, kas tuvi pašam mēram un vēl dažiem deputātiem - tie ir slēpošana, velosports, skeletons. Principā visi prasa naudīgus ieguldījumus. Bet kapēc jau gadiem Sigulda normāli neatbalsta komandu sporta veidu attīstību- volejbols, basketbols, beisbols, handbols, florbols uc? Tie acīmredzot domes ieskatos nav pietiekami elitāri sporta veidi, lai dome tos atbalstītu kaut vai ar telpu īres maksas noņemšanu. Skumji, ka jau gadiem siguldieši brauc, aizstāv godu un izcīna medaļas zem citu novadu ģērboņiem, lai gan grib būt lokālpatrioti! Bet ko lai dara, ja mērs ar savu svītu atbalsta tik savus hobijus...

Tautas panorāma izbraukumā