Saulkrastu novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
Vladimirs
Staciju ēkas nepieder pašvaldībai, bet sakārtor ceļu no tām ir pašvaldības pienākums. Piemērs, Pļavas un Lauku ielu savienojums, kad privātīpašnieka vietā tika uzbūvēts ceļš par nodokļu maksātāju naudu ,iznīcinot tenisa laukumu.. Saulkrastu iedzīvotāji strādā Rīgā, pierīgā, jo pašvaldība atgrūž jebkuru investīciju piedāvājumu. Tu neesi mūsējais.
Zane
Saulkrastu pašvaldība nepamatoti piemēro maksimālo NĪN likmi 1,5 %apmērā no nesamērīgi augstās zemes kadastrālās vērtības, kas ir vienāda gan zemes īpašumiem pie jūras, gan īpašumiem, piemēram, pie dzelzceļa, kā arī šī augstākā likme tiek piemērota neatkarīgi no tā, vai īpašumam pieejamas centralizētās kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmas komunikācijas, vai tas janodrošina pašiem zemes īpašniekiem. Ceru, ka šī problēma ir sāpīga arī citiem saulkrastiešiem, īpaši, ņemot vērā citu Pierīgas pašvaldību piemēroto mazāko NĪN likmi zemes īpašumiem, kuru kadastrālā vērtība ir līdzīga, un vēlot pašvaldību, izvēlēsimies kanditātus, kuri ieklausās savu iedzīvotāju problēmās un risina tās.
peldmīlis
Akvaparku Saulkrastos vajag! Lai var peldēties arī tad, kad jūrā auksts vai lieli viļņi.
Andris
Saulkrastos Nacionālā apvienība ir piesavinājusies savai Facebook lapai pilsētas vārdu. 1) Tas ir pretrunā ar Facebook lapu nosaukumu noteikumiem - lapu par Saulkrasti drīkst saukt tikai novada pašvaldība, nevis viena partija. https://www.facebook.com/help/519912414718764?helpref=popular_topics 2) Tas, ka lapa nav Saulkrastu Domes lapa daudziem rada maldinošu priekšstatu 3) ar tās palīdzību Nacionālā apvienība veic priekšvēlēšanu aģitāciju, apmaksājot Facebook reklāmas. Manuprāt, tas nebūt nav pareizi, ka viena partija "uzstājas" pašvaldības vārdā un maldina mazāk attapīgus iedzīvotājus. Interesanti arī būtu uzzināt, vai šis reklāmas izmaksas tiks uzrādītas NA atskaitēs KNAB par vēlēšanu izdevumiem. P.S. Lapa, par kuru ir runa https://www.facebook.com/saulkrastiem/, tur norādīts arī NA twiter konts.
Ieva
Tūlīt būs vēlēšanas! Un ir cerība, ka par jauno priekšsēdētāju kļūs cilvēks, kas beidzot aizdomāsies par veciem ļaudīm, invalīdiem un mātēm ar maziem bērniem ratiņos. Kad beidzot no vilciena piestātnes "Inčupe" cilvēki varēs nokļūt uz mājām nerodot traumas? Kad pienāks tas laimīgais brīdis, kad stacijas piestātne "Inčupe" tiks piemērota veca gājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar maziem bērniem vai bērniem ratiņos? Šī nopietnā problēma netiek risināta gadu desmitiem. Drīz būs vēlēšanas,jācer, ka par priekšsēdētāju Saulkrastos tiks ievēlēts cilvēks, kuram rūp Saulkrastu pilsētas Inčupes iedzīvotāju stāvoklis.
Inta
Cien.Ieva! Cik Saulkrastu novada dome var atbildēt - Inčupes stacija (un ne tikai Inčupes) NEPIEDER pasvaldībai, bet gan Latvijas dzelzceļam un domei nav nekādu tiesību tur kaut ko uzlabot un ieguldīt savus līdzekļus (mūsus naudu). Ejiet un sūdzaties Latvijas dzelzceļam. Nelieciet arī jaunajam priekšsēdētājam iet pret likumu!
Inta
Cien.Ieva! Cik Saulkrastu novada dome var atbildēt - Inčupes stacija (un ne tikai Inčupes) NEPIEDER pasvaldībai, bet gan Latvijas dzelzceļam un domei nav nekādu tiesību tur kaut ko uzlabot un ieguldīt savus līdzekļus (mūsus naudu). Ejiet un sūdzaties Latvijas dzelzceļam. Nelieciet arī jaunajam priekšsēdētājam iet pret likumu!

Tautas panorāma izbraukumā