Rugāju novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
mājaslapa
paskatiju mājaslapu. novecojušas ziņas. pat domes priekšsēdētājas darba plāns vēl dzīvo aprīlī, kur divas dienas paredzētas izbraukumiem pa novadu. par to arī naudu maksā?
Valsts naudas izšķērdēšana.
Raidījumam "Tautas panorāma" iesaku papētīt Upmalas sākumskolas izveidi un likvidēšanu. Kāds labums bija tērēt projektu un pašvaldības līdzekļus, veidojot šo skolu. Tiesa, šo pasākumu iesāka Rita Krēmere. Viņas valdīšanas laikos skolu arī slēdza. Toties Sandra Kapteine parūpējās, lai tiktu izvākts, no novārtā palikušās ēkas, tas, kas ir vēl vācams. Jautājums, kur palika tas viss, ko aizveda no bijušās skolas? Vai projektu un valsts nauda bija jātērē uz šo skolu, lai beigās sapirktās lietas, mantas, iekārtas nonāktu privātpersonu īpašumā. Ja televīzijas ļaudīm interesēs, tad viņi uzzinās, kādas lietas un iekārtas ir nonākušas konkrēto cilvēku rokās, ja tikai pašvaldības darbinieki būs bijuši godīgi un būs dokumentējuši, kā īpašumā ir nonākušas konkrētas lietas, piemēram apkures sistēma, galdi, skapji, krēsli. Un lai nu nestāsta, ka viss tika nolietots. Daudzas lietas vēl šobaltdien lieto konkrēti cilvēki savos īpašumos.
jā.
Jā, par to novadā tauta runā, bet tā arī paliek, jo rīkojas vadība. Tāpat stāsta, ka pie Eglaines pamatskolas ēkas atrodas kaut kāda pussabrukusi māja, kur caur projektiem un pašvaldības (nodokļu maksātāju) naudas ieguldīti tūkstoši. Tagad to māju plāno it kā nojaukt, bet pirms dažiem gadiem ieguldīja milzu naudu. Kāpēc? Tā izmet naudu, ko varētu izlietot cilvēku labākai dzīvei. Trūkst saimnieku.
dzimis Balvu rajonā
Es par apvienošanos ar Balvu novadu, tad šiem domē nevajadzēs ne sēdēt, ne komentēt. I būs miers, i saticība, jo visi būs vienlīdzīgi - bezdarbnieki.
jautajums fzss
Vai tagad ir kaut kas labāks?
fzss
lūdzu, pa punktiem- kas būs labāks ? tas, ka visu naudu notrallinās Balvos ? tas , ka Balvu komunistiem būs jāielien bez ziepēm ? ka, lai sarīkotu kādu pasākumu būs nauda jāludzas uz ceļiem ? ka bus jāsamierinās ar to, ko atmetīs?
latgalīts
Ruguoju nūvods pīdar pi Latgalis, tuodieļ svareigi, lai deputati prostu latgalīšu volūdu. Kauns tim, kuri te dzeivoj godim, a volūdu naprūt. Čivļuotīs myusim te navajag. Pazaverit, kai Baļtinovā prūt ceļt gūdā sovu dzymtū volūdu.
padoms
bieži runā, ka tauta palikusi riebīga, skaudīga, neiecietīga u.c. Te ir dzīvs piemērs, ko dara laiki, kad daļai cilvēku ir darbs un laba dzīve, bet citiem nav. tad nu rejas kā prot, jo katram savs krekls tuvāk. un tā daudz kur valstī un īpaši laukos. Agrāk dzīvoja kaimiņi draudzīgi, gāja ciemos, izpalīdzēja. Tagad reti spēj sadzīvot, jo dzīve ienesusi skaudību, ļaunumu, ko radījuši grūtie dzīves apstākļi un bezdarbs. deputātiem par to vajadzēja domāt, ja jau jūs ievēl. un visā valstī, bet jāsāk ar mazumiņu, savu novadu, ciemu. tagad visu nosaka nauda un vara.
ddd
Rita arī kādai personai (un ne tikai) palīdzēja. Ko saņēma pretī? nepateicību.
Ddd
cien. Aaa! ko jūs tik ļoti satraucaties? jums kā pelēkajam kardinālam uzmākušās bažas par savu amatu? laikam domājat, ka sakārtot dzīvi nozīmē ielīst domē. un tādu kam dzīve nav sakārtota jums apkārt ir pietiekami. bet par vēlējumiem piekrītu, tāpēc vēlu visiem strādāt domē.
Aaa
Cilvēks, kas neprot sakārtot savu dzīvi, vienmēr vainos citus, pat apvainojot cilvēkus, kuri grūtā brīdī ir palīdzējuši. Jāsāk katram pašam vispirms ar sevi. Ne velti saka, ko citam vēl, tas pie paša atgriežas.