Priekuļu novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
pensionāre Mārīte Juzupova
Kāpē mūsu vadonis Lielā Māra nav nevienā sarakstā? Par ko man tagad balsot? Jaunie tak neko nesaprot!
Anita
"Jaunie neko nesaprot"- nu gan tendenciozs apgalvojums, bez reāla seguma.
Diana Markvarte
Brīnums par cilvēkiem,kas nopeļ Priekuļu pagasta pašvaldības darbu , Vai tiešām cilvēkiem nepatīk tik skaisti sakoptā pagasta vide ,ne tikai Saules pulkstenis,bet arī piem Liepā sakārtotā Mazā ellīte ,kur ieguldīts tāds darbs,lai cilvēkiem būtu kur priecāties un arī piesasaistītu tūristus , Tā pat Veselavas muiža ,skaistā apkārtne ,sakoptie Priekuļu kapi un daudz daudz vēl kas cits , Kāpēc cilvēki ir tik negāciju pilni ,un visur saskata sliku ?
Vērīgais priekulietis
Tas nu gan, Tomiņ, nebija smuki! Kāpēc pats, pirms doties uz Cēsīm, izmantoji mūsu "Brīnumu-namiņu, publisko tualeti, kas nav pa ceļam nevienam, uz kuru pārāk daudz cilvēku nenāk un izmaksāja ļoti dārgi"? Cēsīs WC atrast būtu pagrūti!? Blakus WC (tur ir iespēja izkārtoties,nomazgāt rokas,pārtīt mazuli) atrodas Saules parks, netālu-autobusu pietura, kapsēta, mežiņš, kur vietējie priekulieši un ciemiņi pastaigājas. Kultūra, Tomiņ, sākas ar mazmājiņu! Protams, parasta mājiņa ar sirsniņu durvīs, būtu nesalīdzināmi lētāka! Vēl lētāk būtu, ja dabiskās vajadzības visi kārtotu mežiņā! Tāpēc nevajag ticēt visam, ko stāsta tie, kuriem viss pašvaldībā padarītais šķiet aplams, nevajadzīgs...
Iedzivotajs no Liepas
Nesu gan neko labu dzirdejis par Liepas skolas direktori R, Liepā,ar kolektivu nemak sastradaties,un ja tada vel deputate būs traki.
Andris
Labdien. Atskaņas par LT1 vizīti Priekuļos. Interesanti, vai arī pārējo novadu pašvaldību darbinieki neiznāk pie LT1 kā tas bija Priekuļos. Pagasta izpilddirektors tā dēvētais muižkungs ar lielo vēderu tikai pagrozījās uz kāpnēm bet neuzskatīja par nepieciešamu kaut ko pastāstīt mikrofonā. Acīm redzot neko nedara tikai saņem algu - Puņeiko Fjodors Izpilddirektors 1372.56 EUR.

Tautas panorāma izbraukumā