Priekuļu novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
LTV Panorāma
(Turpināts) 8) Iedzīvotāji saka- komunikācija ar vecāko novada paaudzi ir daudz spēcīgāka, nekā ar jaunākiem cilvēkiem- ekonomiski aktīviem cilvēkiem, ģimenēm. Kā pašvaldība stiprinājusi saikni tieši ar šo grupu?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās novada mēri nointervēt klātienē, aicinām Jūs atbildēt uz jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Priekuļu novadā ir 10. dārgākā izglītība. Cik skolēnu un cik skolu ir novadā, vai skolu tīkls ir optimāls? 4) Vidusskolēnu rezultāti nav labi - Priekuļu novadam 107. vieta Latvijā no 119. Ko pašvaldība ir darījusi un kāds ir turpmākais plāns izglītības kvalitātes uzlabošanai? 5) Iedzīvotāji savākuši parakstus par estrādes izveidošanu, taču nekas nenotiek. Kāpēc? Vai Priekuļos būs estrāde? * 6) Iedzīvotāji sūdzas, ka pašvaldība, vēloties iegūt lielāku kumosu, mainījusi zonējumu – lauksaimniecības zeme kļuvusi par apbūves zemi un īpašnieki piedzīvojuši lielu nekustamā īpašuma nodokļa lēcienu. Kāpēc un kā to risināt? 7) Vai būs audioieraksti no domes sēdēm? Cilvēki grib dzirdēt sēdes, sekot līdzi aktivitātēm un lēmumiem. Kad tas būs iespējams? (turpinājums sekos)
pensionāre Mārīte Juzupova
Kāpē mūsu vadonis Lielā Māra nav nevienā sarakstā? Par ko man tagad balsot? Jaunie tak neko nesaprot!
Anita
"Jaunie neko nesaprot"- nu gan tendenciozs apgalvojums, bez reāla seguma.
Diana Markvarte
Brīnums par cilvēkiem,kas nopeļ Priekuļu pagasta pašvaldības darbu , Vai tiešām cilvēkiem nepatīk tik skaisti sakoptā pagasta vide ,ne tikai Saules pulkstenis,bet arī piem Liepā sakārtotā Mazā ellīte ,kur ieguldīts tāds darbs,lai cilvēkiem būtu kur priecāties un arī piesasaistītu tūristus , Tā pat Veselavas muiža ,skaistā apkārtne ,sakoptie Priekuļu kapi un daudz daudz vēl kas cits , Kāpēc cilvēki ir tik negāciju pilni ,un visur saskata sliku ?
Vērīgais priekulietis
Tas nu gan, Tomiņ, nebija smuki! Kāpēc pats, pirms doties uz Cēsīm, izmantoji mūsu "Brīnumu-namiņu, publisko tualeti, kas nav pa ceļam nevienam, uz kuru pārāk daudz cilvēku nenāk un izmaksāja ļoti dārgi"? Cēsīs WC atrast būtu pagrūti!? Blakus WC (tur ir iespēja izkārtoties,nomazgāt rokas,pārtīt mazuli) atrodas Saules parks, netālu-autobusu pietura, kapsēta, mežiņš, kur vietējie priekulieši un ciemiņi pastaigājas. Kultūra, Tomiņ, sākas ar mazmājiņu! Protams, parasta mājiņa ar sirsniņu durvīs, būtu nesalīdzināmi lētāka! Vēl lētāk būtu, ja dabiskās vajadzības visi kārtotu mežiņā! Tāpēc nevajag ticēt visam, ko stāsta tie, kuriem viss pašvaldībā padarītais šķiet aplams, nevajadzīgs...

Tautas panorāma izbraukumā