Daugavpils

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
Anonīms lietotājs 17654
Uzskatu, ka Daugavpilī viss notiek uz pozitīvo pusi, salīdzinājumā ar ilgu laika periodu pēdējos pāris gados pilsēta pārvēršas uz to labāko pusi. Beidzot tiek rekonstruēts Daugavpils Cietoksni, izveidoti jauni, moderni bērnu laukumi, attīrītas pludmales. Tā kā esmu aktīva dzīvesveida cienītāja, īpašu paldies vēlos izteikt par Stropu velo trasi un Esplanādi, beidzot mūsu pilsētā parādījās vieta, kur var aktīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Vienīgā problēma mūsu pilsētā ir tā, ka diemžēl atrodas tik daudz cilvēku, kuri nodarbojas ar naida kurināšanu. Manuprāt, ir jālepojas, ka mūsu pilsētā dzīvo tik daudz tautību iedzīvotāju, un jācenšas sabiedrību saliedēt, nevis tieši otrādi sanaidot. Vēlos aicināt mūsu pilsētas iedzīvotājus būt pozitīvākiem un aktīvākiem.
Nobalso
https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show
Juris
pilsētas čempionāti futbola ir 2 - olimpiskajā centrā !!!!! bet basketbola čempionāts notiek zālē kur katrs grozs savādāks! finansējuma sadale sporta veidiem pat ļoti neadekvāta!
Viktorija
Vienkarši šausmīgs ceļš pie vasarnīcām Mučurinietis, kur vasarā brauc pagarinātais 7 autobusa maršruts. Vasarā to kaut cik kopj, jo baidās par pilsētas autobusiem, bet kad pagarinātais maršruts nebeauc (pavasaris/rudens/ziema) ceļš ir kā pēc kara. Gan ar kājā gsn ar auto līdz mājām tikt vesels kvests.

Tautas panorāma izbraukumā