Burtnieku novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
LTV Panorāma
Jautājumi mēram, kuru neizdevās nointervēt, tāpēc gaidīsim atbildes te: 1) Nosauciet: 3 izdevušos darbus, kas paveikti pēdējo 4 gadu laikā? 3 darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 2) Burtnieku novadā ir visdārgākā izglītība Latvijā, uz vienu skolēnu gadā tiek tērēti 9 700 eiro! Katrā novada pagastā ir sava skola. Vai šie tēriņi ir adekvāti un vai pašvaldība nav iecerējusi skolu tīkla optimizēšanu? 3) Iedzīvotājus uztrauc vecā kultūras nama izskats, tas ir pārvērties par graustu. Tas pieder privātīpašniekam, tāpat kā vēl daži grausti novadā, bet ko pašvaldība ir darījusi, lai liktu saimniekam graustus sakopt? 4) Iedzīvotāji ziņo, ka pašvaldībā nav nekāda īpaša atbalsta daudzbērnu ģimenēm - ne atlaide NĪN, ne brīvpusdienas vidusskolniecei - teicamniecei, ne atbalsts dzīvokļa maksājumam. Vai pašvaldība apsver iespēju par īpašu finansiālu atbalstu daudzbērnu ģimenēm? 5) Novada dzīve ir ļoti cieši saistīta ar Valmieru. Vai nebūtu izdevīgāk apvienoties ar Val
Anonīms
2:48 pašvaldību velēšanu kandidāts stāsta par paveikto.... khm... politiskā reklāma apmaksāta vai nē? Un velāk atkal.... LTV tas nav pārkāpums?
Laura Vonda
Labdien. Tautas panorāma uzklausa jebkura novada iedzīvotāja vērtējumu par pēdējos 4 gados paveikto un ieteikumus. Svarīgi, ka kandidāts neslēpj, ka nolēmis kandidēt, līdz ar to skatītājs var vērtēt viņa teikto, ņemot vērā šo informāciju.
Zigrīda Krūmiņa
Esmu novada pensionāre,kas dzīvo Rencēnu pagastā. Varu teikt, ka mani apmierina novada vadības attieksme. Ziemā ceļš tiek nošķūrēts lidz pat mājai. Ja tiek lūgta palīdzība dažādu jautājumu risināšanā, tā tiek sniegta. Gribu pateikt paldies Kārlim Sedvaldam un Rencēnu pagasta pārvaldes vadītājai Inesei Sippo. Man ir liels prieks katru mēnesi saņemt informatīvo avīzi "Burtnieku Novada Vēstis".
Nobalso
https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show
Laura Vonda
Labdien, Armand! Burtniekos būsim un vēlētājus uzklausīsim 20. aprīlī, precīzu laiku vēl nezinu, bet gaidīsim Jūs!

Tautas panorāma izbraukumā