Baltinavas novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
LTV Panorāma
8) Kad Baltinavā būs gājēju celiņš? Bērnu drošība uz ceļa, ejot uz skolu un no skolas, ir apdraudēta. 9) Iedzīvotāji ļoti neapmierināti ar ceļiem novadā un arī to, ka trūkst informācijas, kuri ir valsts, bet kuri- pašvaldības ceļi, tāpēc grūti prasīt atbildību. Vai varat publiskot pārskatāmu informāciju par to, lai novada iedzīvotāji par sekot līdzi?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās novada mēri nointervēt klātienē, aicinām atbildēt uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Baltinavas novads ir viens no mazākajiem Latvijā. Vai tam ir nākotne, vai tas var pastāvēt un attīstīties tāds, kāds tas ir šobrīd? Vai nevajag apvienoties ar kādu citu novadu? 4) Baltinavas novadā ir ļoti augsts bezdarbs un zemi ienākumi. Nosauciet konkrētus darbus, ko pašvaldība paveikusi,lai novadā būtu jaunas darba vietas? 5) Baltinavā ir ļoti dārgas izglītības izmaksas, rēķinot uz vienu bērnu. Vai skolu nav par daudz? 6) Baltinavas novada uzturēšana katram iedzīvotājam izmaksā 180 eiro gadā. Tās ir otrās lielākās izmaksas valstī. Kāpēc tā? Vai plānojat optimizēt izmaksas? 7) Iedzīvotāji sūdzas, ka vakances vietējās skolās netiek izsludinātas, darbinieki tiekot pieņemti pa kluso. Kāpēc tā? (turpinājums sekos)
darba meklētājs
Lasiju partiju programmas, Slišāns savā sola izsludināt sludinājumus uz darba vietām. Tad kamdēļ to solīt programmā? Jo līdz velēšanām vidusskolā nevienu darbinieku nepieņēma ar sludinājumu visu pa kluso. jauno saimnieku ar bez konkursa pieņēma, kur konkurss bija, Slišāna kungs? Skolotājus ar ņem bez konkursiem? Irēna savu brāli iekārto darbā skolā pa vasaru. Kur konkursi? Bukša mūzikas skolā savus radus ņem. Kur konkursi? kad tas bezpridels beigsies Baltinavas skolās????
www
Par baznīcu sacīšu tā - kauns skatīties, ka visi skolotāji, kuri agrāk dzina bērnus no baznīcas un skolas līnijā kaunināja, tagad pirmās rindās sēž, tāpat visi bijušie komjauniešu un komunistu sekretāri pirmie baznīcā. Vai nav kauna? Ādu uz otru pusi mest? Arī par zagšanu tasinība, kas vairāk zog, tas čaklāk baznīcā nāk. Visi zagļi, afēristi, divkoši, pirmie uz banīcu,
Jānis Tabors
Cik tad no tiem baznīcas apmeklētajiem ir lasījuši Bībeli? šaubos vai grāmatu, grāmatas mācībai kāds seko, tukši apostolējumi! Pāvila 1. Vēstule korintiešiem. 14. nodaļa Psalms: 26 Kā tad nu būs, brāļi? Kad jūs sanākat kopā, katram ir kaut kas, vai psalms, vai mācība, vai atklāsme, vai mēles, vai mēļu izskaidrošana, viss lai notiek celšanai. 27 Un, ja mēlēs runā, tad lai uzstājas divi, ja daudz, trīs, un cits pēc cita un viens lai tulko. 28 Un, ja nav tulkotāja, tad lai tie cieš klusu draudzē un lai runā tik sev un Dievam. 29 Bet pravieši lai runā divi vai trīs, un citi lai apspriež.
čangaļs
Imants nu galeigi nader par prīkšnīku,porok aizarievs ar to saucamo latgales karūga vicinošanu.Kam tas izdevīgi,Vitebskas guberņa jov gaida.Nav Latveja tik lila lai daleitūs .Pi nūvoda dūmes karūgu mastūs arī vīta būtu ES karūgam.Pādejūs gadūs kaut ko zvaigžņotais nūzudis

Tautas panorāma izbraukumā