Babītes novads

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
LTV Panorāma
(turpināts) 8) Cilvēki raksta, ka ūdens kvalitāte ir briesmīga, veidojas kaļķakmens uz maisītājiem, bojājas trauku un veļas mazgātāji. Vai ES nedeva naudu ūdens infrastruktūras pārbūvei? 9) Apkures sezonā Piņķos vēlos vakaros, naktī un no rītiem gaiss ir smakojošs. Kā to risināsiet? 10) Vai būs bezmaksas sabiedriskā transports pensionāriem un – kad? 11) Babītes ciems tiekot aizmirsts, viss lēnām pārceļas uz Piņķiem. Kā to risināt? Kad attīstība un ieguldījumi būs vienmērīgi? 12) Kāds iedzīvotājs ziņojumu dēlī raksta- pašvaldība pret bāreņiem Babītes novadā izturas cietsirdīgi. Jūsu komentārs? 13) Vai pie Liepu alejas gājēju celiņa plānots kāds soliņš? Cilvēkiem to trūkst.
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās nointervēt novada mēru projekta ietvaros, aicinām uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem atbildēt te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Babītes novadam ir vieni no lielākajiem izdevumiem izglītībai, rēķinot uz vienu bērnu. Kāpēc? 4) Babītes novadā dzīvokļu pabalstus saņem 2,97% iedzīvotāju, kas Latvijas mērogā ir ļoti maz. Cilvēkiem tos nevajag vai pašvaldība tos maz izsniedz? 5) Vai un kā plānojat samazināt administratīvos izdevumus? 6) Kāpēc jau gadiem nevar savest kārtībā veloceliņa posmu Imanta- Priedaine? To izmanto tūkstošiem cilvēku, bet vienoties ar Latvijas Dzelzceļu nevar. 7) Jau 20 gadus pavasaros augstie gruntsūdeņi Piņķu ciema Jūrmalas un citās ielās appludina māju pagrabus. Vai pašvaldībai ir līdzekļi un zināšanas, lai to novērstu? (turpinājums sekos)
Henrijs Kons
Kad beidzot būs gājeju un riteņbraucēju ceļš no Piņķiem, kas savienojas ar Babīti un Jūrmalu?
Ani
Apkures sezonā Piņķos vēlos vakaros, naktī un no rītiem gaiss ir smakojošs.
Ilze
Kāpēc jau gadiem nevar savest kārtībā veloceliņa posmu Imanta- Priedaine? To izmanto tūkstošiem cilvēku, bet vienoties ar LDz nevar.

Tautas panorāma izbraukumā