Sports / Volejbols
(papildināts)
Pludmales volejbolistes Graudiņa/Kravčenoka sasniedz Eiropas čempionāta astotdaļfinālu (papildināts)
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka trešdien Eiropas čempionātā Minhenē ar uzvaru noslēdza grupas turnīru un izslēgšanas turnīru sāks no otrās kārtas astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Savukārt vīriešu turnīrā Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš nodrošināja dalību pirmajā izslēgšanas kārtā.
Latvijas volejbolisti trīs setos zaudē somiem Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē
Latvijas vīriešu volejbola izlase trešdien viesos ar 0:3 zaudēja Somijas valstsvienībai priekšpēdējā spēlē 2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā, sarežģījot cīņu par iekļūšanu finālturnīrā. Lai gan Latvijas iespējas tikt uz finālturnīru būs atkarīgas no situācijas citās grupās, pašu neizmantotās iespējas neatstāj būtiskas izredzes.
Latvijas volejbola izlase Somijā labā noskaņā gatavojas kvalifikācijas spēlei
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība trešdien Turku pret mājiniekiem somiem aizvadīs priekšpēdējo spēli Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā, tiekoties ar mājinieku izlasi. Somi ir grupas favorīti, ko uzsver gan Latvijas volejbolisti, gan  viņu galvenais treneris Mihals Gogols, tomēr komandā valdošais pozitīvais noskaņojums apliecina gatavību cīnīties par uzvaru.
Latvijas volejbolisti spēlē pret Somiju plāno vairāk riskēt un pārsteigt pretiniekus
Latvijas vīriešu volejbola izlase sestdien Valmierā aizvadīs otro spēli 2023.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā pret grupas favorīti Somijas valstsvienību. Mājinieku komandas galvenais treneris Mihals Gogols pastāstīja Latvijas Radio, ka pretinieks ir respektējams, bet laukumā būs vērts vairāk riskēt, lai meklētu ceļu uz turnīrā otro uzvaru.