Sports / Basketbols
«TTT Rīga» basketbolistes pēdējā minūtē izcīna piekto uzvaru Eirokausa turnīrā

"TTT Rīga" basketbolistes ceturtdien mājās ar 86:85 pārspēja Polijas "Gorzow" un izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirokausa grupā, liecina rīkotāju informācija. Latvijas čempionvienībai jau iepriekš bija garantēta dalība izslēgšanas turnīrā, tomēr komandai ir iespēja uzreiz nodrošināt dalību otrajā kārtā.

Porziņģis efektīvs aizsardzībā; «Knicks» ar 28:0 atrāvienu revanšējas «Raptors»

Kristaps Porziņģis trešdien nebija rezultatīvākais spēlētājs Ņujorkas "Knicks" uzvarā 108:100 pār Toronto "Raptors" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, toties deva lielu ieguldījumu aizsardzībā trešajā ceturtdaļā, kurā komanda veica 28:0 atrāvienu, liecina NBA informācija. Kristaps ar 22 punktiem un izcīnītām 12 atlēkušajām bumbām bija otrais rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā.

Latvijas Universitātes basketbolisti notur pārsvaru un izcīna uzvaru Jēkabpilī

Latvijas Universitātes basketbolisti trešdien Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē viesos ar 74:67 apspēlēja BK „Jēkabpils”, apsteidzot pretiniekus turnīra tabulā, liecina LBL informācija. Spēles pēdējā ceturtdaļā mājinieki spēja atspēlēt 15 punktu deficītu, tomēr mača galotnē tika piedzīvots zaudējums.

Porziņģis: Vēlamies atriebties «Raptors» par zaudējumu viesos

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Ņujorkas „Knicks” komandas līderis Kristaps Porziņģis pirms gaidāmā mača ar Toronto „Raptors” norādījis, ka komanda vēlas atriebties pēc sestdien piedzīvotā zaudējuma viesos, liecina „New York Post” informācija.

Latvijas basketbola izlasei varētu nākties iztikt bez Šmita

Latvijas vīriešu basketbola izlasei pirmajā 2019.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē varētu nākties iztikt bez apslimušā Rolanda Šmita, otrdien preses konferencē pastāstīja valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars.

Peiners un Štālbergs apmierināti ar dzīvi Paņevēžā

Lietuvas pilsētā Paņevēžā - salīdzinoši netālu no Rīgas - šajā sezonā mājvietu raduši divi latvieši: basketbola kluba “Lietkabelis” treneris Artūrs Štālbergs un basketbolists Žanis Peiners. Abi ir apmierināti ar sadzīves apstākļiem un norāda, ka Lietuvā, salīdzinot ar Latviju, interese un sapratne par basketbolu ir krietni lielāka un ievērojami lielāks arī līdzjutēju atbalsts.

Porziņģis rezultatīvākais «Knicks» uzvarā; Bertānam neliels spēles laiks

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien ar 25 punktiem palīdzēja Ņujorkas “Knicks” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē gūt uzvaru pār Losandželosas “Clippers”. Uzvara arī Dāvja Bertāna pārstāvētajai Sanantonio “Spurs” pār Atlantas “Hawks”, liecina organizatoru informācija.

Porziņģim neveiksmīgā mačā «Knicks» basketbolisti zaudē; labāk sokas Dāvim Bertānam

Kristapam Porziņģim piektdien pagalam nesekmējās divpunktu metienos un latvieša pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" viesos ar  84:107 zaudēja Toronto "Raptors" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, liecina NBA informācija. Uzvaru izcīnīja Dāvja Bertāna Sanantonio "Spurs", kas mājās pārspēja Oklahomasitijas "Thunder" - 104:101, turklāt Dāvis ar trīspunktu metieniem guva deviņus punktus un trešajā ceturtdaļā palīdzēja komandai pēc neveiksmīga sākuma panākt izlīdzinājumu.

Nosauc basketbola izlases sastāvu Pasaules kausa atlases spēlēm; iekļauj Kurucu un Ausēju

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars nosauca 12 spēlētājus, kurus uzaicināja uz 2019.gada Pasaules kausa izcīņas pirmo kvalifikācijas spēļu posmu, ceturtdien informēja Latvijas Basketbola savienība (LBS). Vecvagars izvēlējās arī divus rezervistus, kurus pieteiks, ja radīsies kādas neparedzētas sastāva problēmas.

Hārdevejs un Porziņģis kaldina vēl vienu Ņujorkas «Knicks» uzvaru otrajā puslaikā

Kristaps Porziņģis trešdien bija Ņujorkas "Knicks" otrā galvenā varoņa lomā, kopīgi ar Timu Hārdeveju junioru nodrošinot Ņujorkas "Knicks" uzvaru 106:101 pār Jūtas "Jazz" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā, liecina NBA informācija. Ņujorkas komandai trešo reizi nedēļas laikā izdevās izglābties situācijā, kad komanda otrajā puslaikā bija zaudētājos ar divciparu deficītu.

Timma un Mālmanis palīdz «Baskonia» sagraut spēcīgo «Real»

Latviešu basketbolisti Jānis Timma un Rinalds Mālmanis otrdien demonstrēja produktīvu sniegumu ULEB Eirolīgas mačā, kamēr viņu pārstāvētā Vitorijas "Baskonia" komanda divu Spānijas klubu duelī savā laukumā ar 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12) pārspēja titulēto Madrides "Real".