Sports / Basketbols
Ņujorkas «Knicks» sezonas pusi pabeidz ar zaudējumu; Porziņģi treneris pakritizē
Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" piektdien izbraukumā Minesotā zaudēja vietējam "Timberwolves" - 108:118, ar neveiksmi pabeidzot regulārās sezonas pirmo pusi, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Latvijas basketbolists guva 17 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, kā arī pēc spēles izpelnījās komandas trenera Džefa Hornačeka kritiku.
Porziņģis izcīna otro pagarinājumu, kurā «Knicks» zaudē
Dramatiskā cīņā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas „Knicks” trešdien savās mājās ar 119:122 piekāpās Čikāgas „Bulls”, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešami divi papildlaiki.
BK «Ventspils» pievienojas Roberts Freimanis
BK “Ventspils” noslēdzis līgumu uz diviem gadiem ar Latvijas basketbolistu Robertu Freimani, un spēlētājs debitēs klubā jau trešdien FIBA Basketbola Čempionu līgas izbraukuma spēlē pret Francijas čempionvienību “Elan Chalon”, liecina BK “Ventspils” informācija.
Ņujorkas «Knicks» aprīlī mājas spēli veltīs Latvijas simtgadei
Latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda šī gada aprīlī vienu mājas spēli veltīs Latvijas simtgadei, vēsta klubs. "Knicks" 7.aprīlī plkst.19.30 pēc vietējā laika (8.aprīlī plkst.2.30 pēc Latvijas laika) "Madison Square Garden" spēkosies ar Milvoki "Bucks" vienību.
Porziņģis zaudē papildlaikā; Bertānam ducis punktu un uzvara
Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio „Spurs” piektdien savā laukumā ar 103:89 pārspēja Fīniksas „Suns”. Savukārt citā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā Ņujorkas „Knicks” ar Kristapu Porziņģi sastāvā papildlaikā ar 103:107 piekāpās Maiami „Heat”, liecina NBA informācija.
«TTT Rīga» Eirokausa astotdaļfināla spēlē smagi zaudē Turcijā
"TTT Rīga" basketbolistes pirmajā spēlē Eirokausa izcīņas astotdaļfinālā ceturtdien Turcijā ar 70:88 zaudēja vietējam "Mersin", un Latvijas čempionēm būs jācer uz pienācīgu revanšu pēc nedēļas pašu mājās, liecina organizatoru informācija. Ceturtdaļfinālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.
Pagurušie «Knicks» un Porziņģis zaudē Vašingtonā; liels spēles laiks Bertānam
Spēlējot otro dienu pēc kārtas, Ņujorkas "Knicks" un tās līdera Kristapa Porziņģa spēki izsīka otrajā puslaikā, kura izskaņā komanda trešdien izbraukumā ar 103:121 piekāpās Vašingtonas "Wizards", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Neveiksmi cieta arī laukumā 30 minūtes bijušā Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas viesos ar 106:112 piekāpās Filadelfijas "76ers".
Treneris Zībarts cer uz «TTT Rīgas» garāku soliņu Eirokausa astotdaļfinālā
Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" Eirokausa izcīņas grupas kārtā uzvarēja visās sešās spēlēs un uzreiz iekļuva astotdaļfinālā, kur pirmo spēli aizvadīs ceturtdien Turcijas dienvidos pret "Mersin". "TTT Rīga" galvenais treneris Mārtiņš Zībarts cer, ka viņa vadītajā komandā lielāku ieguldījumu nekā pretiniecēm spēs sniegt rezervistes.