ZZS Rīgas domes vēlēšanās sevi piesaka ar eksprezidentu Bērziņu priekšgalā

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Rīgas domes vēlēšanās pēc mēra amata kandidāta Armanda Krauzes otro numuru sarakstā atvēlējusi bijušajam Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, LTV apstiprināja ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Bērziņš devis savu piekrišanu kandidēšanai, un partija savu sarakstu iesniegs piektdien, 21.aprīlī. 

Savukārt saraksta līderis un mēra amata kandidāts ir apvienības priekšsēdētājs Armands Krauze. Sarakstā iekļauts arī pazīstamais pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, vides aktīvists Arvīds Ulme. 

Jau ziņots, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) par Rīgas mēra amata kandidātu gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās izvēlējusies partiju apvienības valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi.  „Vienotība” par savu saraksta līderi izraudzījusies Saeimas deputātu Vilni Ķirsi, Savukārt Nacionālā apvienība izvirzīja Baibu Broku

Līdzšinējo domes koalīciju veidojošās politiskās partijas – „Saskaņa” un „Gods kalpot Rīgai” - jau pirms ilgāka laika paziņoja, ka arī 2016. gada vēlēšanās kopīgi startēs līdzšinējā mēra Nila Ušakova un viņa vietnieka Andra Amerika vadībā. 

Kādreizējā tieslietu ministra Jāņa Bordāna vadītajai Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP) pašvaldību vēlēšanās būs vairāki Rīgas mēra kandidāti - Bordāns un KNAB bijušie darbinieki Juris Jurašs un Juta Strīķe. Latvijas Reģionu apvienības (LRA) mēra amata kandidāts ir Mārtiņš Bondars. Partija "No sirds Latvijai" nosauca līderus, bet ne mēra amata kandidātu. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP)  mēra amatam virzīs bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieku Normundu Vilnīti. 

Kopumā galvaspilsētā līdz šim sarakstus iesniegušas astoņas partijas, kas sacentīsies par 60 deputātu vietām. 

Andris Bērziņš par valsts prezidentu tika ievēlēts 2011.gada 2.jūnijā un šajā amatā strādāja līdz 2015.gada jūlijam. Prezidentūras pēdējos mēnešos viņa popularitāte saruka. 2015.gada martā Bērziņa darbu pozitīvi vērtēja 45,2% aptaujāto, negatīvi – 45,4%.

Bērziņš bija izpelnījies daļas inteliģences kritiku par to, ka ne vienmēr spēja paust skaidru un stingru viedokli kādos valstij svarīgos jautājumos.


 

31 komentārs
Voldemars Voldemars
Es jau rakstīju , ka šim mahinatoram , shēmotăjam ir jau sen laiks sēdē t aiz restēm SMIRDĪGĀ KAMERĀ, LĪDZ TAM LAIKAM ,KAMĒR VIŅŠ NEATDOS VISU TO IZSHĒMOTO PENSIJU VALSTS KASĒ ...VIŅA KOMANDA UZ PUSGADU PAR 100TŪKSTOŠIEM NOPIRKA SAEIMĀ VIŃIEM IZDEVĪGU LIKUMU ,TAD PAŅĒMA BANKĀ KREDĪTU...IEMAKSĀJA LIELUS SOC.MAKSÂJUMUS UN PĒC PUSGADA LIKUMU SLĒDZA...UN REZULTĀTĀ VIŅAM TAGAD IR 6000EIRO PENSIJA...KAD bērziņš bija prezidents man ārzemēs bija kauns kādam teikt , kas mums ir prezidents...vai nav kauna tiem , kas viņu ievēlēja par prezidentu....LIELS FUI....
Savādais
ZZS vienošanās ar Saskaņu, lai Saskaņa uzvarētu Rīgā.
Sarma - dille
Tieši tā. To, ka šis svepstiķis ir izvirzīts, var izskaidrot tikai ar dīlu ar Saskaņu.Viņi jau ir gatavi uz visu. Nu bet ZZS jau sen ir izlīdis (izvilkts) no skapja un tieši saistībā ar sadarbību ar kremļa aģentiem saskaņiešiem. Jautājums tikai, vai tiešām vēl ir kāds, kuram nepietika ar šī indivīda izgāšanos prezidenta amatā. Tāds kauns bija jāpiedzīvo.
Margarēta
Vispār ZZS= Vecu, prātu pakūkojušu pāķu partija. Droši vien gados veci un sirdī pāķi arī ir tie, kas par viņiem balso.
wtf
Izskatās, ka zzs ir vienojušies ar saskaņu. Latviešu balsis tiks izsviestas miskastē, bet vecie komunisti pa sētas durvīm tiks pie siles Rīgā.
Līdzjutējs
Vienreiz varētu tikt vaļā no tiem vecajiem ākstiem, vai nē!
Commies go away
Svepste no Kājiņām ir atpakaļ. Cik viņam pensija? Nebija maza?
CILVĒKS
LAIKAM NAV KAUT KO SAPRATIS... BET NAV BRĪNUMS..
Margarēta
Briesmīgākais ir tas, ka gan jau pāris tūkstoši pamuļķu atradīsies, kas balsos par šito marazma pārņemto stomekli.
Vita
Neticēju savām acīm, vai tas ir vēl aprīļa joks
Pensionārs.
Vai tiešām pensionāram par maz. Laižiet jaunos ,lai ir viņiem ir darbs un skaidra galva nevis vecos perdunus.
Krams
Bērziņa vieta ir cietumā! Par genocīda atbalstīšanu pret tautu!
aldis p.
Kasd I, bļin ...piķis aptrūcies "sīkiem tēriņiem", ka jalien atkal uz silto krēslu!!!!!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti