LTV: KNAB bijušais darbinieks Jurašs varētu pievienoties Bordāna partijai

Kādreizējais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks Juris Jurašs varētu iesaistīties politikā un kļūt par Jaunās konservatīvās partijas biedru, kuru vada Jānis Bordāns. Šādas neoficiālas ziņas ir Latvijas Televīzijas rīcībā. Nedz partijas vadība, nedz Juris Jurašs šo informāciju ne apstiprina, ne noliedz.

Par to, ka Jurašam ir saistība ar Jauno konservatīvo partiju, liecina pērn decembrī veikts ziedojums šim politiskajam spēkam – 70 eiro, ko uzrāda KNAB datu bāze. Sākumā Jurašs gan noliedza, ka ir ziedojis, tomēr vēlāk savu teikto laboja.

“Es atcerējos, ka esmu savulaik decembrī uzaicināts uz Ziemassvētku pasākumu un esmu pārskaitījis dalības maksu par ģimeni šajā Ziemassvētku pasākumā. Tā ka tāda lieta bijusi, bet tādā tiešā veidā kā ziedojums - tāds gan nav bijis. Iespējams, ka likuma izpratnē to tulko kā ziedojumu, neesmu tik smalks speciālists,” skaidro Jurašs.

Taujāts par saistību ar Jauno konservatīvo partiju, ja reiz uzaicināts uz tās pasākumu, bijušais KNAB darbinieks izvairās no tiešas atbildes: “Droši vien, ka tad ir arī rītdiena priekšā, kas sniegs jums atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.”

Jurašs agrāk bija KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs, kuru nu jau bijušais biroja vadītājs Jaroslavs Streļčenoks atbrīvoja no darba, par iemeslu minot biroja reorganizāciju. Pēc tam Jurašs sev uzmanību piesaistīja ar paziņojumu, ka viņam izteikts miljona eiro kukuļa piedāvājums, lai viņš ietekmētu “Latvijas dzelzceļa” bijušā šefa Uģa Magoņa krimināllietu. 

3 komentāri
protams
Būtu nu stājies kaktusa partijā. Pret Bordānu man nekā, bet caurkritušie tēli nogremdēs jebko.
Janka
Čūsku azotē ielicis .............
opis
http://www.pietiek.com/raksti/jurasi_spejusi_uzbuvet_lepnu_maju_dreilinos,_zemesgramatas_dati_liek_domat_par_fiktivu_zemes_pirkuma_summu
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti