Latgalē māti un tēvu apsūdz par cietsirdību pret saviem sešiem bērniem

Daugavpils prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par kādu sievieti un vīrieti, kuri, pēc prokuratūras secinātā, pret saviem sešiem bērniem izturējušies cietsirdīgi un vardarbīgi, nodarot tiem gan fiziskas, gan psihiskas ciešanas.

Izmeklēšanā gūtie pierādījumi liecina, ka bērnu māte laikā no 2013.gada 3.jūlija līdz 2016.gada 8.janvārim nenodrošināja bērniem drošu vidi, medicīnisko aprūpi, kā arī atstāja savus bērnus novārtā un pieļāva emocionālo un fizisko vardarbību, norāda prokuratūra.

Tā atzīmē gadījumu, kad 2015.gada izskaņā bērnu māte liedza bērniem ēdienu un dzērienu. Taču, kad viens no bērniem bez atļaujas paņēma un noslēpa piena pudelīti un krūzi ķīseļa, viņa visu pārējo bērnu klātbūtnē sāka mazo lamāt un sist ar metāla kruķi. Sitienu dēļ bērnam bijuši smagi miesas bojājumi. Sišanai turpinoties, viņa apzināti bērnam salauza kāju.

Bērnam nodarītie miesas bojājumi no sabiedrības slēpti.

Arī bērnu tēvs ar koka nūju sitis katru no bērniem.

Krimināllietu skatīs Daugavpils tiesa.

5 komentāri
TIESA
OBLIGĀTU KASTRĀCIJU!
māte
Kāds tur cietums,katru dienu ar dzelzs nūju pa ķermeni 3*dienā. Ēst nē ,dzert nē un katru dienu salauzt pa pirkstam, pēc tam kājas un rokas,kamēr iznīkst paši.
str
Nevaru beigt raudāt, iedomājoties sevi to bērnu vietā.
de
un tas kaut kādā veidā attaisno tādu izturēšanos? Pilnīgi nē
ome
Jūs tak nezinat, kas tie par bērniem! 6 kopā-mežoņu bars!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti