Ivetu Griguli izslēdz no Latvijas Zemnieku savienības

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valde piektdien, 17.februārī, sēdē vienbalsīgi ar 12 balsīm "par" apstiprināja Ivetas Grigules iesniegumu par izstāšanos no partijas biedru rindām. Līdz ar to Eiropas Parlamenta (EP) deputāte izslēgta no savienības, liecina LZS informācija.

Par biedru uzņemšanu un izslēgšanu no LZS biedru rindām saskaņā ar statūtiem lemj partijas valde. LZS valde sastāv no kongresā ievēlēta partijas priekšsēdētāja, viņa pirmā un otrā vietnieka un desmit valdes locekļiem, liecina LZS mājaslapā pieejamā informācija.

Jau vēstīts, ka 8. februārī Grigule paziņoja par vēlmi izstāties no LZS. Grigule savu lēmumu pamatoja ar to, ka gan LZS, gan Zaļo un Zemnieku savienības reitingi kritušies. "Negribu stāvēt ceļā nedz partijai, nedz premjeram," skaidroja Grigule.

EP deputāte Grigule īpašu uzmanību izpelnījās, kopā ar politiķiem Andreju Mamikinu ("Saskaņa") un Tatjanu Ždanoku pērn novembra otrajā pusē nobalsojot pret EP rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu. Pati Grigule ilgstoši atteicās skaidrot savu balsojumu, solot to publicēt kādā medijā.

Divus mēnešus pēc balsojuma pret rezolūciju Grigule LZS vietējās nodaļas sēdē 25.janvārī skaidroja savu balsojumu un nekādas sankcijas pret deputāti netika vērstas. LZS vadītājs Augusts Brigmanis gan pauda viedokli, ka Grigulei, ņemot vērā lielo ažiotāžu par EP deputātes balsojumu, būtu jāizstājas no partijas.

10 komentāri
ZZ
Piekrītu Bietes vērtējumam. Kaut vairs nekur nerēgotos Grigules ģīmis.
biete
noriebusies ta gluma kaza
bauris
Kur divi pastalas , tur bus tris mironi ! Jus man esat lidz riebumam - tautiesi !
vaņa
Pat 20 gadus izliekoties anonīmos komentāros par latviešiem, Išakova elektorāts nav iemācījies drukāt latviski tā, lai uzreiz nebūtu acīmredzama viņu dzimtā valoda! :D :D :D
Noteikti mainīsi savu negatīvismu
http://play24.lv/video/7672/rampas-ugunis-viesos-iveta-grigule
vai,vai
Apriebies.Ik pa laikam Grigulene pamanās ielavīties manā pastkastītē ne lūgta ne aicināta.
patiesība
Tu nekad nevarēsi ielavīties svešās pastkastītēs,jo tu esi godīgs,tu strādā,bet ir cilvēki,kuri savu labklājību ceļ uz citu cilvēku sviedriem.
žurka
Varbūt Latvijas dzīve beidzot mainīsies,kad šo partiju neievēlēs.Esmu tik daudz vīlusies par viņiem balsojot.Mana skolotājas alga nesasniedz viņu kompensācijas.
nekas
vajadzīgi viņai šie zaļzemnieki,būs pati pa sevi un visādi tur brigmaņi varēs sev atsūkāt
un
Un...ko tad šī persona pārstāv tagad?
Pievienot komentāru
Jaunākie

Populārākie
Interesanti