Zemnieki iebildīs autoceļu nodevas maksāšanai

Zemnieki ir nemierā ar Autoceļu lietošanas nodevu, kas paredz, ka arī viņiem ir jāmaksā par valsts galveno autoceļu izmantošanu, intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" otrdien, 10.janvārī, sacīja Zemnieku Saeimas vadītājs Juris Lazdiņš.

Viņš paskaidroja, ka graudu uzņemšanas punkti Latvijā ir izvietoti tā, ka zemnieki nevar graudus aizvest, neizmantojot valsts galvenos autoceļus. Līdz ar to veidojas situācija, ka par 200 vai 300 metru gara posma izmantošanu uz valsts galvenajiem autoceļiem ir jāmaksā 700 vai 800, vai pat 1000 eiro.

Paredzams, ka zemnieki jau tuvākajā laikā aicinās Satiksmes ministriju atcelt šo prasību attiecībā pret lauksaimniekiem.

 

Saistītie raksti
4 komentāri
patiesais
Nutad beidzot zemniekiem arī liks par kautko maksāt,jo tā interesanti sanāk cik zemniekus es zinu tad nu visiem ir tādas mašīnas kā baņķieriem un lieliem uzņēmējiem var būt laiks nolaisties lejā jo ja jūs audzējat graudus tad audzējat viņus nevis vel nodarbojaties ar transporta pakalpojumiem. Vajag likt pirkt arī licenzes un neļaut liet mašīnās degvielu kura paredzēta lauku aršanai jo zemtā visa viņi nevis ved tikai savu produkciju bet arī kaimiņu produkciju un tas jau sanāk naudas pelnīšana ar ļoti zemām izmaksām, pret kurām transporta kompānija kas sniedz šādus pakalpojumus nespēj konkurēt,
v
Nu lūk ZZS satelīt organizācijas ,Tāpat kā PSRS laikos ,Partija,komjaunieši,oktobrēni, tagad Zemnieku saeima un tt.
ritdienis
Yes!Cik ļoti vajag mīlēt savu tautu,ja neļaUs tai pārvietoties pa šosejas vidu,bet būs jābrauc gar ceļa malu pa ""8,0 metru platām izsargjoslām,kā Ōtrā Pasaules kara laikā padomju tanki! Likums atļauj un nikas nav jāmaksā! Visu var,tikai""katrai darbībai ir pretdarbību"",kā teicis Īzaks Ņūtons.
mežoņu fonds
drīz glifosātu aizliegs
Pievienot komentāru
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie

Populārākie
Interesanti