Tramps: NATO vairs nav novecojusi organizācija

"NATO vairs nav novecojusi organizācija. NATO ir starptautiskā miera un drošības balsts," tā norāda ASV prezidents Donalds Tramps, mainot savu nostāju, kas iepriekš ļoti satrauca pārējās alianses dalībvalstis. Tramps to pavēstījis, vizītē Vašingtonā uzņemot NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu. 

Tramps neilgi pēc stāšanās ASV prezidenta amatā šā gada janvāra vidū intervijā laikrakstiem "Bild" un "The Times" paziņoja, ka NATO ir novecojusi alianse, kas nav apgrūtinājusi sevi ar cīņu pret terorismu.

Pēc tikšanās ar Stoltenbergu ASV prezidents paziņoja: "Mums ar ģenerālsekretāru bija ļoti produktīvas diskusijas par to, ko vēl NATO var darīt, lai cīnītos ar terorismu.

Jau sen to esmu kritizējis, un tagad viņi ir izdarījuši izmaiņas un tagad cīnās ar terorismu. Es esmu sacījis, ka NATO ir novecojusi. Tā vairs nav novecojusi."

Tiesa, Tramps atkārtoja jau iepriekš daudzkārt pausto, ka NATO dalībvalstīm ir jāvelta militārajiem izdevumiem vismaz 2% no sava iekšzemes kopprodukta (IKP), kā to paredz NATO saistības.

Jau 25. maijā ASV prezidentu Trampu gaida ierodamies Briselē, kur notiks NATO valstu vadītāju samits un kas būtu Trampa pirmā vizīte Eiropā.

10 komentāri
KKK
Interesanti! Diezgan haotiski, bīstami, bet popkorna grauzējiem interesanti uzvedas vīrs ar jocīgo frizūru!
Trumpis
Nato sen nav ne novecojusi ne aizsardzibas organizacija ,bet sen jau kluvusi par piedekli asv asiņaino iebrukumu suverenas valstis atbalstitaju ,kluvusi par teroristu atbalstitaju ,piem . sirijā .
Ai...
>> O jee... Vēl nesen Putina seskaģīmji pēc Maskavas komandas slavēja Trampu, bet tagad jau saukā par šizofrēniķi? Lūk, tā ir visīstākā šizofrēnija :-D
Ai...
>> O jee... Cienītā, ja Jums ir kādas psihiska rakstura problēmas, vērsieties ar savām atklāsmēm pie sava psihiatra. Viņš Jums gan "Ieteikt" saliks, gan IP adreses izrakstīs.
O jee...
Es arī nospiedu, tagad tev tikai vēl 11 IP adreses jāiztērē!
O jee...
>> Ai... Jūtos pagodināts, ka ar šo atklāsmi vērsies pie manis! Tādam šedevram vajadzēja salikt vairāk "Ieteikt", nu kādus 15 vajadzēja!
Trumpis
Nato piedeklis asiņaini iebruka suverenaja islama valsti un atbalsta sirijas mierigos iedzivotajus ,ko russkijmir naciki un asads sauc par teroristiem un slepkavo ar ķimiskajiem ierociem. Aizsargat siriesus ,libiesus ,irakiesus un afganus pret suverenajam talibu un islamistu valstim ir asinains noziegums pret kremļa pertiķa draugiem teroristiem !
S ♥ NATO
Par lielu NATO !
O jee...
Čalim nopietnas problēmas. Personības dalīšanās un tā...
Nu bet
Par 2% gan viņam taisnība. Drošība maksā naudu.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ārzemēs
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti