Tramps atzīst Krievijas vainu demokrātu e-pastu uzlaušanā

ASV jaunievēlētais prezidents Donalds Tramps trešdien, 11.janvārī, Ņujorkā savā pirmajā preses konferencē pēc uzvaras 8.novembra prezidenta vēlēšanās atzina, ka Demokrātu partijas e-pastu uzlaušanu vēlēšanu kampaņas gaitā veikusi Krievija.

Tramps žurnālistiem sacīja, ka neargumentētajiem apgalvojumiem par viņa it kā pastāvošajām saitēm ar Krieviju "nevajadzēja tikt publicētiem". Šīs informācijas publicēšana ir "apkaunojums" un to veikuši "slimi cilvēki".

Tramps pateicās ASV medijiem, kas pauduši skepsi par informāciju, kas parādījās tīmekļa vietnē "BuzzFeed".

Vienlaikus Tramps pauda pārliecību - ja viņam izdosies labi satikt ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, tas būs "aktīvs, nevis apgrūtinājums". "Ja Putinam patīk Donalds Tramps, es to uzskatu par aktīvu, nevis apgrūtinājumu, jo mums ar Krieviju ir šausmīgas attiecības."

"Es nezinu, vai man izdosies satikt ar Vladimiru Putinu. Es ceru, ka man izdosies. Tomēr pastāv arī liela iespēja, ka man neizdosies," viņš piebilda.

Preses konferencē Tramps arī pauda pārliecību, ka viņa administrācija būs lielākais jaunu darbavietu radītājs, kāds jebkad ir redzēts.

"Mēs grasāmies radīt darbavietas. Es solu, ka būšu lielākais darbavietu veidotājs, kādu Dievs jebkad radījis. Un es to domāju nopietni," savā pirmajā preses konferencē kopš uzvaras 8.novembrī notikušajām vēlēšanām paziņoja nākamais Baltā nama saimnieks.

Iepriekš ziņots par ASV izlūkdienestu secināto, ka Krievija ir centusies ietekmēt vēlēšanu rezultātus ASV. Tramps, pēc sava padomnieka teiktā, tic Krievijas kiberuzbrukumiem, tomēr viņš allaž noliedzis šo kiberuzbrukumu ietekmi par labu viņa uzvarai ASV prezidenta vēlēšanās.

1 komentārs
Nu re
Pramps atzīst Tutina vainu uzlaušanā.
Pievienot komentāru
Jaunākie

Populārākie
Interesanti