Daiļslidotājs Vasiļjevs trešais pēc īsās programmas jaunatnes olimpiskajās spēlēs

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs pēc sestdien Lilehammerē noslidotās īsās programmas ieņem 3.vietu jaunatnes olimpiskajās spēlēs, liecina organizatoru informācija.

Vasiļjeva sniegumu tiesneši novērtēja ar 70,16 punktiem, bet par līderi ar 73,07 punktiem kļuva japānis Sota Jamamoto. Otrajā vietā ierindojās Kanādas daiļslidotājs Romans Sadovskis ar 72,61 punktu.

Izvēles programmu daiļslidotāji rādīs pirmdien, kad arī kļūs zināmi medaļnieki.

Pirmais olimpiskais starts sestdien Norvēģijā bija vēl vairākiem Latvijas jaunajiem sportistiem.

Distanču slēpošanā Raimo Vīgants brīvā stila sprintā tika līdz pusfinālam, kur finišēja septītais un kopvērtējumā tika ierindots 20.vietā. Meitenēm Patrīcija Eiduka kvalifikācijā ieņēma 37.vietu un pusfinālā netika.

Savukārt kalnu slēpošanā Žanete Gedra ieguva 30.vietu supergigantā meitenēm, bet puišiem 36.vietā finišēja Žaks Gedra.

Jaunatnes ziemas olimpiskās spēles ilgs līdz 21.februārim un Latviju sacensībās pārstāv 16 sportisti septiņos sporta veidos - daiļslidošanā, šorttrekā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, skeletonā un biatlonā.