Daiļslidotājs Vasiļjevs izcīna sesto vietu Japānas «Grand Prix»

Latviešu daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) Japāna „Grand Prix” sacensībās ierindojās sestajā vietā, liecina ISU informācija. Kopsummā latvietis saņēma 234,80 punktus.

Īsajā programmā astoņpadsmitgadīgais latvietis bija astotais, bet piektā vieta izvēles programmā ļāva viņam pacelties uz sesto vietu kopvērtējumā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Sergejs Voronovs, kurš bija labākais abās programmās, kopsummā sakrājot 271,12 punktus. Otrais palika amerikānis Adams Ripons, kuram 261,99 punkti, bet trešais bija Aleksejs Bičenko no Izraēlas (252,07).

„Grand Prix” sērijā sacenšas spēcīgākie daiļslidotāji, kam katram ir iespēja piedalīties divos posmos un pēc tajos iekrātajiem punktiem pretendēt uz dalību finālā, kas decembrī risināsies Japānas pilsētā Nagojā. Pirmais starts Vasiļjevam oktobrī bija Maskavā, kur viņš ieguva astoto vietu.