Daiļslidotājai Kučvaļskai atgriešanās sacensībās izvēršas ļoti pieticīga

Pēc dažādām veselības likstām sportisko formu pasliktinājusī Latvijas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska sestdien Minskā 16.vietā pabeidza Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) Izaicinājuma sērijas sacensības, liecina organizatoru informācija.

Izvēles programmā Kučvaļska ar 68,74 punktiem ieņēma 15.vietu 20 dalībnieču konkurencē, taču summā ierindojās vienu pozīciju zemāk, kur dienu iepriekš nonāca pēc īsās programmas. Summā Kučvaļskas guvums bija 107,20 punkti, kas ir krietni mazāk nekā viņa pērn Eiropas čempionātā iespēja atsevišķi izvēles slidojumā (118,00 punkti).

Uzvarēja Kazahstānas daiļslidotāja Elizabete Tursunbajeva ar 187,57 punktiem.

Pavasarī Kučvaļska pasaules čempionātā izcīnīja Latvijai olimpisko ceļazīmi sieviešu konkurencē, tomēr pašlaik vēl nav zināms, vai 18 gadus vecā sportiste februārī Phjončhanā arī startēs. Iespējams, Latviju daiļslidošanā sievietēm olimpiskajās spēlēs pārstāvēs Diāna Ņikitina, kura sestdien starptautiskās sacensībās Horvātijā startēs īsajā programmā.