Ātrslidotājs Silovs: Beidzot Latvijai ir cienījams rekords 1500 metros

Haralds Silovs nedēļas nogalē ASV praktiski garantēja dalību Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs trijās ātrslidošanas distancēs un laboja vairākus Latvijas rekordus, kas viņam piederēja arī līdz šim. Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" Silovs pastāstīja, ka ir gandarīts par šosezon stabilajiem rezultātiem 1500 metru distancē un Pasaules kausa posmā Soltleiksitijā sasniegto rezultātu.

Savā kroņa disciplīnā - 1500 metros - Silovs Soltleiksitijā finišēja pēc minūtes un 43,35 sekundēm, Latvijas rekordu labojot par 0,7 sekundēm.

Silovs priecājas, ka 1500 metru distancē beidzot izdevies sasniegt respektablu rezultātu, bet pārliecība par spēju slidot ātrāk nekā līdz šim sportistam bijusi jau iepriekš. Visos četros šosezon aizvadītajos Pasaules kausa posmos 1500 metros Silova rezultāti bija trīsarpus sekunžu robežās, un sportists uzsvēra, ka iepriekš tāda stabilitāte nebija viņam raksturīga.

Olimpiskajā sezonā Silovs pašlaik turpinās gatavoties ASV, kā arī viņš plāno janvārī piedalīties Eiropas čempionātā Kolomnā, Krievijā. Latvijas rekordists sev atgādina, ka rezultāts būs atkarīgs no koncentrēšanās lietām, ko pats spēj ietekmēt. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti