Samoilovs/Šmēdiņš izcīna trešo uzvaru; izslēgšanas turnīrā iekļūst arī Točs/Finsters un Pļaviņš/Regža

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņs ceturtdien Jūrmalā izcīnīja trešo uzvaru, šoreiz ar 2-0 (21:18 un 21:13) pārspējot šveiciešus Niko Bēleru/Marko Kratigeru, liecina organizatoru informācija. Tikmēr Edgars Točs/Rihards Finsters bez cīņas sasniedza izslēgšanas spēles. Pēdējā grupas spēlē Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piedzīvoja zaudējumu, tomēr tas neliedza latviešiem izcīnīt trešo vietu apakšgrupā.

(papildināts ar Samoilova/Šmēdiņa spēlēs rezultātu)

Pirmajā setā līdzīgā cīņā pārāki bija Latvijas vadošie spēlētāji. Otrajā setā Samoilovs/Šmēdiņš turpināja ieskrieties, pārliecinoši pārspējot šveiciešus. Ar trim uzvarām Samoilovs/Šmēdiņš izcīnīja pirmo vietu apakšgrupā, kas izslēgšanas spēles ļaus sākt no otrās kārtas.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Toča/Finstera pretinieki austrieši Martins Ermakora un Morics Bernds Pristaucs-Telsnigs  traumas dēļ izstājās no čempionāta, ļaujot latviešiem iegūt trešo vietu G apakšgrupā un iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Latvijas pludmales volejbolisti Toms Šmēdiņs un Aleksandrs Solovejs trešajā grupas spēlē ar 1-2 (21:11, 15:21, 7:15) piekāpās Austrijas spēlētājiem Robinam Zeidlam un Tobiasam Vinteram, izstājoties no tālākas cīņas Eiropas čempionātā.

Pirmajā setā pārliecinoši pārāki bija Latvijas volejbolisti, tomēr otrais sets bija daudz saspringtāks, galotnē precīzākiem esot austriešiem. Trešais sets Latvijas duetam pa galam nesekmējās, kā rezultātā piedzīvots trešais zaudējums čempionātā. Bez panākumiem Šmēdiņš/Solovejs F apakšgrupā ierindojās ceturtajā vietā, neiekļūstot izslēgšanas spēlēs.

Pļaviņš/Regža savā pēdējā grupas spēlē piekāpās Polijas duetam Bartošam Losiakam/Pjotram Kantoram. Pirmajā setā poļi bija pārāki bija 17:21, bet otrajā setā ar 13:21. Pļaviņs/Regža ar vienu uzvaru grupā ierindojās trešajā vietā un piektdien uzsāks cīņu izslēgšanas spēlēs.

Jau iepriekš tika ziņots, ka ceturtdien pie otrā panākumu tika Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Sieviešu pēdējās grupu spēles tiks aizvadītas vēlāk ceturtdien.