Pļaviņš/Točs pārspēj Samoilovu/Šmēdiņu cīņā par Čehijas «Masters» ceturtdaļfinālu

Divu Latvijas pludmales volejbola duetu cīņā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sestdien ar 2:0 (22:20, 29:27) uzveica Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, Čehijā sasniedzot Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters” turnīra ceturtdaļfinālu, liecina organizatoru informācija. Ar uzvaru izslēgšanas turnīru sāka arī Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, tāpat nodrošinot dalību ceturtdaļfinālā.

Spēlē par vietu pusfinālā Pļaviņa/Toča pretinieki sestdien pievakarē būs mājinieki Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners. Abu Latvijas pāru savstarpējā mačā īpaši spraiga izvērtās otrā seta galotne. Pļaviņš/Točs nenosargāja divu punktu pārsvaru pēc 17:15 un vadībā ar vienu punktu pabija abi dueti, pirms uzvaru nodrošināja pirmo sezonu kopā spēlējošie Pļaviņš/Točs.

Savukārt Graudiņa/Kravčenoka pirmajā izslēgšanas kārtā ar 2:0 (21:18, 21:18) pārspēja somietes Rīku Lehtonenu/Nīnu Ahtiainenu un ceturtdaļfināla spēli aizvadīs pret Šveices pāri Ninu Betšartu/Tanju Hīberli, kuras izliktas ar otro numuru.

Gan Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs, gan Graudiņa/Kravčenoka izslēgšanas turnīru sāka no pirmās kārtas, jo nevienam Latvijas pārim neizdevās izcīnīt pirmo vietu grupā.

Pļaviņš/Točs un Graudiņa/Kravčenoka turnīrā Pelhržimovas pilsētā pārvarēja kvalifikāciju, kas neizdevās citam Latvijas duetam Rihardam Finsteram/Aleksandram Solovejam. Savukārt turnīrā 9.vietu dalījušajiem Aleksandram Samoilovam/Jānim Šmēdiņam dalība pamatsacensībās bija garantēta bez dalības kvalifikācijā.