Pļaviņš/Regža līdzīgā cīņā Vīnē piekāpjas olimpiskajiem čempioniem

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža pirmdien Vīnē Pasaules čempionātā ar 0-2 (19:21 un 19:21) piekāpās olimpiskajiem čempioniem Alisonam Čeruti un Brunu Oskaram Šmitam no Brazīlijas, liecina organizatoru informācija.

Spēles sākumā Latvijas duets spēja ātri vien izvirzīties vadībā (3:0), bet jau seta vidū olimpiskie čempioni rezultātu spēja izlīdzināt (11:11). Pirmo reizi vadības grožus brazīļi guva seta izskaņā, pēcāk gūstot panākumu visā setā.

Otro setu pārliecinošāk iesāka Čeruti/Šmits (4:8), bet Latvijas duets spēja atspēlētie un izlīdzināt rezultātu (10:10). Arī otrā seta izskaņā pārsvaru izdevās gūt brazīļiem, svinot uzvaru mačā.

Pļaviņam/Regžam trešdien paredzētajā spēlē pret Mozambikas duetu Aldevino Nguvo un Justino Tovelu tiks noskaidrots, kurš no pāriem turpinās cīņu izslēgšanas turnīrā.

Jau iepriekš vēstīts, ka čempionāta pirmajā spēlē Pļaviņš/Regža divos setos piekāpās brālēniem Grimaltiem no Čīles.

Tikmēr Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš turnīrā izcīnījuši divas uzvaras, garantējot vietu izslēgšanas spēļu turnīrā. Divus zaudējumus turnīrā piedzīvojis Latvijas trešais duets Rihards Finsters un Edgars Točs.