Graudiņai/Kravčenokai otrais panākums Eiropas čempionātā

Latvijas vadošās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka ceturtdien Eiropas čempionātā Jūrmalā ar 2-0 (21:19 un 21:19) pārspēja Kingu Kolosinsku un Jagodu Gruščinsku no Polijas, liecina organizatoru informācija. Citām Latvijas volejbolistēm neveiksmes arī otrajās grupu turnīra spēlēs.

Graudiņa/Kravčenoka iesāka pārliecinoši, bet seta izskaņā polietes rezultātu izlīdzināja. Latvijas spēcīgākajam duetam izdevās gūt divus punktus pēc kārtas, uzvarot pirmajā setā.

Otrā seta izskaņā Latvijas duets atspēlējās un guva trīs punktus pēc kārtas, izcīnot otro uzvaru otrajā Eiropas čempionāta grupu spēlē.

Tikmēr Latvijas pludmales volejbolistes Ance Olte un Inese Jursone  trīs setos piedzīvoja zaudējumu Valentīnai Davidovai un Jevgeņijai Ščipkovai no Ukrainas (19:21, 21:13 un 14:16).

Olte/Jursone, zaudējot trīs punktus pēc kārtas, izlaida uzvaru no rokām pirmajā setā, tomēr otro setu latvietes pārliecinoši uzvarēja, novedot spēli līdz trešajam setam. Seta vidū un arī izskaņā Latvijas duets atradās vadība tomēr, gūt panākumu spēlē tā arī neizdevās.

Neveiksmi piedzīvoja arī Agnese Caica un Ilze Liepiņlauska, kas ar 0-2 (12:21, 19:21) piekāpās Krievijas volejbolistēm Jekaterinai Birlovai un Nadeždai Makroguzovai.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī Alise Lece un Marta Ozoliņa, kas divos setos ar 21:15 un 22:24 piekāpās austrietēm Štefānijai Švaigerei un Katarīnai Šicenheferei. Vēl otrā seta vidū Lece/Ozoliņa atradās vadībā ar trīs punktu atrāvienu, taču pārsvaru noturēt komandai neizdevās.

Vēlāk trešdien Latvijas pludmales volejbolistēm paredzētas pēdējās Eiropas čempionāta grupu spēles.