Singapūrā «WTA Finals» triumfē dāniete Vozņacki

Singapūrā “WTA Finals” čempiones titulu svētdien izcīnīja dāņu tenisiste Karolina Vozņacki, ar 6-4, 6-4 pārspējot pieredzējušo amerikāņu tenisisti, Aļonas Ostapenko pāridarītāju Venusu Viljamsu, liecina organizatoru informācija.

Vozņacki šis jau bija otrais finālturnīrs, taču iepriekšējo reizi 2010. gadā viņa piekāpās beļģietei Kimi Klijtersai. Savukārt V. Viljamsa finālā cīnījās jau trešo reizi, bet pie uzvarētājas lauriem bija izdevies tikt tikai vienreiz – 2008. gadā.

Jāatgādina, ka šogad pirmo reizi vēsturē finālturnīrā piedalījās arī Latvijas pārstāve – Aļona Ostapenko ar 3-6, 4-6 piekāpās spānietei Garvinjei Mugurusai, ar 5-7, 7-6 (7:3), 5-7 zaudēja V. Viljamsai, bet grupu turnīra noslēgumā uzvarēja čehieti Karolīnu Plīškovu ar 6-3, 6-1, taču tad  cerības uz pusfinālu jauu bija zudušas.

Savukārt dubultspēļu turnīrā par uzvarētājām tika kronētas ungāriete Tīmea Baboša un čehiete Andrea Hlavāčkova, kuras ar 4-6, 6-4, 10:5 pārspēja nīderlandieti Kiki Bertensu un zviedrieti Juhannu Lāšsoni.