Sevastova piedzīvo zaudējumu pirmajā zālāja seguma spēlē

Latvijas otrā tenisa rakete Anastasija Sevastova zālāja sezonu atklāja ar dramatisku zaudējumu Notingemas turnīra pirmajā kārtā. Sevastova ar 0-6, 7-5, 5-7 (2-7) piekāpās ASV tenisistei Kristīnai Makheilai, liecina organizatoru informācija.

Mača pirmajā setā Makheila nedeva nekādas iespējas latvietei, pārliecinoši uzvarot katrā geimā. Amerikānietes pārsvaru pierāda Sevastovas vājā servju realizācija. Latvijas pārstāve spēja realizēt tikai pusi pirmās serves punktu, bet otrās serves punktos vienmēr pārāka bija pretiniece.

Otrajā setā Sevastovas sniegums ievērojami uzlabojās, un spēles gaita izlīdzinājās. Seta izskaņā Latvijas tenisiste uzvarēja divus geimus pēc kārtas, izlīdzinot rezultātu pa setiem.

Trešā seta sākumā atkal pārāka bija amerikāniete, kas demonstrēja ātru un agresīvu spēli, izvirzoties vadībā 2-5. Sevastova spēja saņemties un izcīnīt uzvaru četros geimos pēc kārta, panākot taibereiku, kur pārāka bija amerikāniete. Spēles uzvarētāja otrajā kārtā tiksies ar Grieķijas pārstāvi Mariu Sakkari.

Latvijas otrā labākā tenisiste Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā atrodas 19. vietā, kas Sevastovai deva otro izsējumu turnīrā. Notingemas turnīrs tiek aizvadīts uz dabīgā zālāja, un tas bija pirmais šāda seguma turnīrs Sevastovai šosezon.