Sevastova izstājas Sinsinati dubultspēļu pirmajā kārtā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ar Horvātijas spēlētāju Donnu Vekiču dubultspēļu tenisa turnīrā Sinsinati pirmdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas un Polijas duetam Allai Kudrjavcevai un Alicjai Rosolskai (6-3, 3-6 un 5-10), liecina organizatoru informācija. Sevastovai un Jeļenai Ostapenko otrdien paredzētas vienspēļu turnīra pirmās spēles.

Sevastovai un Vekičai pirmajā kopīgajā spēlē padevās labs sākums, pārspējot pretinieces pirmajā setā. Otrais sets ritēja līdzīgi, līdz Polijas un Krievijas spēlētājas guva uzvaras trīs geimos pēc kārtas, svinot panākumu setā.

Sinsinati dubultspēļu turnīrā trešā seta vietā spēlētājas aizvada supertaibreiku, spēlējot līdz desmit punktiem. Pirmo punktu izdevās gūt Sevastovai/Vekičai, tomēr pretinieces spēja atbildēt ar četriem punktiem pēc kārtas. Turpinājumā Latvijas un Horvātijas duets spēja rezultātu izlīdzināt (4-4), tomēr spēles izskaņā pārākas bija pretinieces, kas pārliecinoši guva panākumu taibreikā (5-10).

Sevastova startēs arī Sinsinati vienspēļu turnīrā. Pirmajā kārtā pirmdien ap plkst. 19.30 viņa spēkosies ar Ķīnas tenisisti Šuaju Pengu, ko līdz šim Sevastova spējusi apspēlēt visās trīs iepriekšējās tikšanās reizēs.

Paralēli Sevastovai savu pirmo spēli aizvadīs arī Ostapenko, kura spēkosies ar Aleksandru Kruniču no Serbijas. Ap pusnakti pēc Latvijas laika Ostapenko dubultspēļu turnīrā kopā ar kanādieti Gabrielu Dabrovski sacentīsies ar Beļģijas un Nīderlandes duetu Kiki Bertensu un Kirstenu Flipkensu.