Ostapenko tenisa paraugturnīrā Taizemē paliek bez uzvarām

Latvijas sieviešu tenisa līdere Aļona Ostapenko svētdien Taizemē paraugturnīra finālā par 3.vietu divos setos ar 3-6, 2-6 zaudēja Lielbritānijas tenisistei Johannai Kontai, kura pasaules rangā ir devītā, liecina rīkotāju informācija. Abās turnīra spēlēs Aļona cieta neveiksmi un cerības uz panākumu viņai jāatliek uz 2018.gada sākumu. 

Četru dalībnieču turnīrā uzvarēja rumāniete Simona Halepa, kura svētdien finālā ar 6-2, 6-3 uzveica Čehijas tenisisti Karolīnu Plīškovu.

Ostapenko savu finālspēli sāka ar četriem zaudētiem geimiem pēc kārtas, līdz atguvās un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3-4). Galotnē tomēr pārāka bija Konta, kura pēdējā geimā ieguva divas setbumbas un otro no tām realizēja. Otrajā setā izšķirošs bija ilgi spēlētais piektais geims, kurā abām tenisistēm bija iespēja tikt pie punkta, līdz Konta tomēr noturēja savu servi un panāca 3-2, turpinājumā ātri aizvadot maču līdz uzvarai.

Jau vēstīts, ka ranga septītās vietas īpašniece Ostapenko sestdien pusfinālā zaudēja pasaules ceturtajai raketei Plīškovai, bet Halepa uzvarēja Kontu.

Turnīrs Taizemē sarīkots Huahinas kūrorta publicitātes veicināšanai, tādēļ visām četrām tenisistēm paredzētas dažādas aktivitātes, tostarp dalība meistarklasēs bērniem, kulinārijas šovā un Ziemassvētku ballē. 

Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) tūres sezonu Ostapenko sāks jaunā gada pirmajās dienās Šeņdžeņā, Ķīnā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti