Jeļena Ostapenko iekļūst Francijas atklātā čempionāta labāko četriniekā

Jeļena Ostapenko otrdien dramatiskā Francijas atklātā tenisa turnīra ceturtdaļfinālā pārspēja bijušo Pasaules pirmo raketi dānieti Karolīnu Vozņacki (4-6, 6-2, 6-2), iekļūstot turnīra pusfinālā, liecina organizatoru informācija.

Atgriežoties pēc pārtraukuma, Ostapenko atradās vadībā otrajā setā ar 5-2 un spēli atsāka ar savu servi. Šo priekšroku Latvijas tenisiste veiksmīgi izmantoja, izlīdzinot rezultātu pa setiem.

Trešā seta sākumā abas sportistes rādīja līdzvērtīgu sniegumu, līdz pēc trim izspēlētiem geimiem (1-2) spēle atkal tika apturēta lietus dēļ. Šoreiz pauze neieilga, un jau pēc pusstundas spēlētājas atgriezās kortā.

Uzsākot spēles trešo un pēdējo cēlienu, Ostapenko demonstrēja izcilu sniegumu, spējot izcīnīt uzvaru katrā geimā un gūstot panākumu visā mačā.

Ostapenko pusfinālā tiksies ar šveicieti Tīmeu Bačinski, kas savā ceturtdaļfinālā pārspēja Francijas tenisisti Kristinu Mladenoviču (6-4, 6-4). Pusfinālu Ostapenko aizvadīs 20 gadu vecumā, jo ceturtdien sportiste svinēs apaļu jubileju.

Līdz šim Ostapenko ar Dānijas pārstāves ceļi bija krustojušies trīs reizes. Visās iepriekšējās cīņās pārāka bija Latvijas tenisiste.

Iepriekš tika ziņots, ka Ostapenko un Vozņacki spēle otrā seta izskaņā tika pārtraukta lietus dēļ. Spēle varēja atsākt tikai pēc aptuveni trīs stundu lielas pauzes