Riteņbraucējs Blūms triumfē Šveicē

Latvijas riteņbraucējs Mārtiņš Blūms svētdien Šveicē notiekošajā Pasaules kausa ceturtajā posmā MTB olimpiskajā krosā U-23 vecuma grupā izcīnīja pirmo vietu un saglabāja arī līderpozīcijas kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija.

“ZZK” komandu pārstāvošais Blūms finišu sasniedza pēc vienas stundas 28 minūtēm un 48 sekundēm. Otrajā vietā palika vācietis Maksimilians Brandls, kurš finišēja 14 sekundes vēlāk.

Pasaules kopvērtējumā Blūmam ir 260 punkti un absolūtas līderpozīcijas. Aiz viņa kopvērtējuma tabulā seko itālis Nadirs Kolendani ar 203 punktiem.

Savukārt vēl viens “ZZK” komandas braucējs – Arnis Pētersons – startēja Elites vīru grupā. Distancē piedalījās vairāk nekā 100 sportisti no 25 valstīm. Pirmo apli Arnis noslēdza 52. vietā, atpaliekot no līdera aptuveni pusotru minūti. Otrajā aplī Arni piemeklēja tehniskas likstas, kas lika atkāpties uz 92. vietu. Līdz finišam Arnis uzlaboja savas pozīcijas, noslēgumā ieņemot 75. vietu.