Phjončhanas olimpiskais grafiks - daļēji piemērots Latvijas fanu interesēm

Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu rīkotāji ceturtdien publicēja sacensību kalendāru, kas daļā sporta veidu atbilst Latvijas līdzjutēju interesēm, bet būs arī sacīkstes cīņā par medaļām, kas risināsies nakts vidū pēc Latvijas laika.

Līdzjutējiem Latvijā labvēlīgāks bija iepriekš izveidotais provizoriskais olimpiskais kalendārs, kur visi latviešu iespējamie starti cīņā par godalgām tika ieplānoti laikā, kas neliktu faniem izšķirties starp gulēt neiešanu un ļoti agru celšanos. Izmaiņas gan situāciju padarīja mazāk labvēlīgu.

Piemēram, skeletonā vīriešiem, kur nopietnas cerības ir uz brāļiem Martinu un Tomasu Dukuriem, pirmie divi braucieni 15.februārī sāksies plkst. 3 pēc Latvijas laika, bet pēdējie divi braucieni dienu vēlāk - plkst. 2.30. Bobslejā divnieku ekipāžas startēs pēcpusdienā pēc Latvijas laika, turpretim četrinieki brauks no plkst. 2.30. Nakts cēlienā varēs sekot arī Latvijas daiļslidotāju startiem.

Olimpisko spēļu organizatori sacensību grafiku mājaslapā gan publicējuši ar atrunu, ka iespējamas izmaiņas.

Kamaniņu sportā un biatlonā visas sacensības būs vakara sesijā pēc vietējā laika, kas ļaus sacensības tiešraidē Latvijā redzēt pēcpusdienā. Daudzos sporta veidos atlase olimpiskajām spēlēm vēl tikai ir priekšā, līdz ar to nav zināms arī, cik plaši Phjončhanā būs pārstāvēti Latvijas olimpieši. Tostarp arī bobslejā un skeletonā olimpisko spēļu dalībnieku sastāvs oficiāli kļūs zināms tikai janvāra vidū.

Pašlaik laika starpība ar Phjončhanu ir sešas stundas, bet ziemā tā pieaugs vēl par stundu, jo Dienvidkorejā nav sezonālas pārejas uz vasaras laiku.

Phjončhanā ziemas olimpiskās spēles notiks no 9. līdz 25.februārim - sacensības tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti