Kamaniņbraucēja Zirne Pasaules kausa posmā Leikplesidā noslēdz labāko duci

Ulla Zirne ar izcīnītu 12.vietu sestdien bija veiksmīgākā Latvijas kamaniņu sportiste sieviešu sacensībās Leikpleisidas trasē, ASV, notiekošajā Pasaules kausa posmā, liecina organizatoru informācija. Elīza Cauce sacīkstes pabeidza 18. pozīcijā.

Uzvarēja vāciete Natālija Geizenbergere, kura bija ātrākā pirmajā braucienā un noturēja pirmo vietu arī divu braucienu summā, finišējot pēc minūtes un 28,211 sekundēm. Uz pjedestāla pakāpās arī kanādietes Aleksa Gūga un Kimberlija Makreja, kuras sadalīja attiecīgi sudrabu un bronzu.

Pēc pirmā brauciena Ulla Zirne ieņēma 13.vietu, savukārt 17. bija Cauce. Otrajā braucienā Zirne ar iegūtu 12.vietu pakāpās uz šo pozīciju arī summā, no sezonas līderes Geizenbergeres atpaliekot 0,750 sekundes.

Sezonas piektā posma noslēgumā vēl risināsies sprinta sacensības.

Jau vēstīts, ka vīriešiem piektdien labākais no Latvijas braucējiem bija 13.vietu ieguvušais Inārs Kivlenieks, savukārt divnieku ekipāžu konkurencē Juris un Andris Šici ierindojās 11. vietā.

Pasaules kausa sezona turpināsies pēc Jaungada ar pēdējiem četriem posmiem janvārī. Noslēguma posmu uzņems Siguldas trase, kur sportisti jau būs olimpiskās Phjončhanas jūtīs.