Zviedri kļūst par Kanādas hokejistu pretiniekiem finālā

Zviedrijas izlase sestdien pasaules čempionāta pusfinālā ar 4:1 uzvarēja Somiju un turnīra noslēgumā svētdien Ķelnē cīņā par zelta medaļām tiksies ar Kanādas valstsvienību, liecina organizatoru informācija.

Deviņkārtējie pasaules čempioni zviedri otrajā trešdaļā divreiz izmantoja skaitlisko vairākumu un ieguva 3:1 pārsvaru, ko pēdējā periodā vēl nostiprināja.

Zviedrijas izlase iepriekšējos divos čempionātos netika tālāk par ceturtdaļfinālu, bet finālā pēdējo reizi spēlēja 2013.gadā, kad ar uzvaru pār Šveici nodrošināja zelta medaļas.

Pērnā čempionāta sudraba medaļnieki somi šoreiz cīņā par bronzu tiksies ar Krievijas izlasi, kas sestdien pirmajā pusfinālā nenoturēja pārsvaru un zaudēja Kanādai. Kopš 2014.gada pavasara Krievijas valstsvienības galvenais treneris ir Oļegs Znaroks, kura vadībā komanda ne reizi nav palikusi bez medaļām.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase turnīru pabeidza 10.vietā.