Zemgus Girgensons gūst otros vārtus šajā NHL sezonā

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons tieši pirms Ziemassvētkiem guvis otros vārtus šajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, taču tas neglāba Bufalo “Sabres” no zaudējuma ar 2:4 Karolinas “Hurricanes” vienībai.

Spēles sākums bija pagalam neveiksmīgs – jau pirmajā minūtē Sebastjans Aho “Hurricanes” izvirzīja vadībā, bet otrās trešdaļas sākumā Džordans Stāls izveidoja jau Karolinas komandai vārtu pārsvaru. Tiesa gan, Neitans Buljē drīz vārtu starpību samazināja, taču spēle turpinājās “Hurricanes” labā. Džastins Folks atjaunoja divu vārtu pārsvaru, un jau 32.minūtē viņš panāca jau 4:1.

Otrajā periodā Džeks Aikels uzvarēja iemetenu, metiens uz vārtu pusi, kuru pielaboja Girgensons, un beidzot, pēc 25 spēļu pārtraukuma – vārtu guvums!

Pēc Girgensona gola vārti šajā spēlē vairs netika gūti. Zemgus laukumā pavadīja 17 minūtes un 33 sekundes, realizēja vienīgo metienu spēlē, pielietoja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja 50 procentus iemetienu, un noslēdza spēli ar pozitīvu lietderība koeficientu plus viens.

Šobrīd “Sabres” ar deviņām uzvarām 35 spēlēs NHL Austrumu konferencē ierindojas pēdējā vietā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs uzreiz pēc Ziemassvētku brīvdienām 27. decembrī, kad krustos nūjas ar Ņujorkas “Islanders”.