Zemgus Girgensons gūst otros vārtus šajā NHL sezonā

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons tieši pirms Ziemassvētkiem guvis otros vārtus šajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, taču tas neglāba Bufalo “Sabres” no zaudējuma ar 2:4 Karolinas “Hurricanes” vienībai.

Spēles sākums bija pagalam neveiksmīgs – jau pirmajā minūtē Sebastjans Aho “Hurricanes” izvirzīja vadībā, bet otrās trešdaļas sākumā Džordans Stāls izveidoja jau Karolinas komandai vārtu pārsvaru. Tiesa gan, Neitans Buljē drīz vārtu starpību samazināja, taču spēle turpinājās “Hurricanes” labā. Džastins Folks atjaunoja divu vārtu pārsvaru, un jau 32.minūtē viņš panāca jau 4:1.

Otrajā periodā Džeks Aikels uzvarēja iemetenu, metiens uz vārtu pusi, kuru pielaboja Girgensons, un beidzot, pēc 25 spēļu pārtraukuma – vārtu guvums!

Pēc Girgensona gola vārti šajā spēlē vairs netika gūti. Zemgus laukumā pavadīja 17 minūtes un 33 sekundes, realizēja vienīgo metienu spēlē, pielietoja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja 50 procentus iemetienu, un noslēdza spēli ar pozitīvu lietderība koeficientu plus viens.

Šobrīd “Sabres” ar deviņām uzvarām 35 spēlēs NHL Austrumu konferencē ierindojas pēdējā vietā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs uzreiz pēc Ziemassvētku brīvdienām 27. decembrī, kad krustos nūjas ar Ņujorkas “Islanders”.

1 komentārs
oscarscards
Girgensons ar šo vārtu guvumu pārtrauca 25 negūto vārtu sēriju, kura nemaz nav tā garākā. Garāka šāda veida sērija viņam bija savā debijas sezonā, kad vārtus viņš nespēja gūt 27 spēles pēc kārtas. Starp citu, kad 14. oktobrī Zemgus iemeta savus šīs sezonas pirmos vārtus pret Kings, tas arī bija viņa pirmais punkts pret Kings viņa karjerā. Arī šie vārti pret Hurricanes ir pirmais gūtais punkts viņa karjerā pret šo komandu. Girgensons punktus vel nav guvis pret Ducks, Blues un Golden Nights.